مردم ورامین به زودی از آب سد ماملو بهره‌مند می‌شوند

تهران- ایرنا- فرماندار شهرستان ورامین گفت: با اختصاص ۹۰ میلیارد ریال اعتبار از سوی دولت، مردم این شهرستان به زودی از آب سالم و بهداشتی تصفیه‌خانه سد ماملو بهره‌مند می‌شوند.

به گزارش ایرنا، حسین کاغذلو در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه ورامین اظهارداشت: حق آبه مردم ورامین در طول سال‌های اخیر تأمین نشده بود و آب شرب مورد نیاز این شهرستان از چاه تأمین می شد که با همراهی دولت و اختصاص ۹۰ میلیارد ریال اعتبار ویژه، به زودی آب سد ماملو به ورامین رسیده و مردم از آب تصفیه‌خانه این سد استفاده می‌کنند.

وی افزود: شهرستان ورامین با مشکلاتی در حوزه آب، برق، گاز و تلفن مواجه است که طی سال‌های اخیر و با توجه ویژه دولت، بسیاری از این مشکلات برطرف شده است.

کاغذلو اظهار داشت: با تخصیص اعتبار ۱۵۰ میلیارد ریالی، پست ۶۳ کیلوولت ورامین در حال احداث است که با تکمیل آن، مشکل افت برق در شهر جوادآباد و ورامین برطرف می شود.

وی گفت : همچنین با احداث خط لوله ۱۶ اینج گاز از مسیر جاده چرمشهر، مشکل قطعی گاز صنایع و بخش خانگی در زمستان امسال به طور کامل برطرف می‌شود.

فرماندار ورامین همچنین راه اندازی مرکز جامع پلاسما و خون، تکمیل مرکز درمانی جوادآباد، احداث مرکز درمانی خیرآباد، توسعه بیمارستان ۱۵ خرداد با ۴۰ میلیارد ریال اعتبار، بازسازی سه بخش از بیمارستان مفتح با ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار، احداث کلینیگ ویژه بیمارستان شهید مفتح با ۱۲۰ میلیارد ریال اعتبار، راه اندازی مرکز نوآوری شهرستان ورامین با ۳ میلیارد ریال اعتبار و گاز رسانی به شهرک گلخانه ای حصار گلی با یک هزار و ۲۳۰ میلیارد ریال اعتبار به عنوان دیگر خدمات دولت در ورامین یاد کرد.

کاغذلو تصریح کرد: در هفته دولت امسال، ۵۰ پروژه اساسی با ۲ هزار و ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار در مناطق مختلف شهرستان ورامین افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

تهرام۶۰۰۳/۷۲۵۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =