3 طرح شهرداری عجب‌شیر به مناسبت هفته دولت افتتاح شد

مراغه - ایرنا - 3 طرح شهرداری عجب شیر در مراسمی با حضور مسوولان شهرستان و به مناسبت گرامیداشت هفته دولت با اعتبار 18میلیارد و 700میلیون ریال افتتاح شد.

به گزارش ایرنا، این طرح ها شامل آسفالت ریزی خیابان های شهرک ولیعصر با هزینه 11 میلیارد ریال و جدول کاری با هزینه 2 میلیارد و 200 میلیون ریال و پیاده رو سازی در سطح شهرستان با هزینه 5 میلیارد و 500 میلیون ریال بود.

شهردار عجب شیر در حاشیه این افتتاح ها با بیان اینکه حفظ و توسعه فضای سبز نیازمند آگاهی و تقویت مشارکت مردمی است، گفت: امروز احداث فضاهای سبز در سطح شهرها بسیار حائز اهیمت بوده و نگهداری از پارکها و فضاهای سبز احداث شده نیازمند فرهنگ سازی و تعامل شهروندان است.

رضا رحمت اللهی افزود: مردم باید با احساس مسئولیت بیشتری در راستای حفظ سلامت و زیبایی شهر و محل زندگی خود تلاش کنند.

وی ادامه داد: بی توجهی شهروندان به حفظ و پاسداشت محیط زیست، بهداشت و سلامت؛ تاوان سنگین و جبران ناپذیری را بر جامعه تحمیل می کند.

رحمت اللهی اظهار کرد: مردم بیشترین مسئولیت را در پاسداری و صیانت از محیط زیست و حفظ سلامت و زیبایی شهر بر عهده دارند و در این راستا باید با رعایت توصیه های بهداشتی؛ سلامت، نشاط و آرامش جامعه را تامین و تضمین کنند.

وی یادآوری کرد: با توجه به توسعه روزافزون مناطق شهری دردهه های اخیر و گسترش شهرنشینی ، شهرها با معضلات عدیده ای مانند افزایش بی رویه جمعیت، توسعه غیر هدفمند شهرها و افزایش آلودگی های زیست محیطی همراه اند و توسعه فضاهای سبز شهری می تواند نقش مهمی درحفظ و تعادل محیط زیست شهری و تعدیل آلودگی هوا ایفا کند.

3071

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =