فرماندار سیروان: تقویت همبستگی اجتماعی در راستای حفظ منافع ملی ضروری است

ایلام - ایرنا - فرماندار سیروان گفت: حس همبستگی اجتماعی در راستای حفظ منافع ملی بر پایه بیان صادقانه مشکلات از سوی مسئولان و پذیرش کاستی ها باید تقویت شود.

به گزارش ایرنا، جواد رحیمی مقدم پیش از خطبه های نماز جمعه شهر لومار به مناسبت هفته دولت افزود: در شرایط فعلی کشور، عبور از بحران ها نیازمند همدلی و همراهی مردم و مسئولان است و رسانه ها می توانند زمینه این همدلی را فراهم کنند. 

وی تاکید کرد: رسانه ها با تزریق آگاهی و دانایی به جامعه می توانند روند توسعه را شتاب ببخشند و هزینه ها را کاهش دهند. 

فرماندار سیروان افزود: وجود گرایش های سیاسی متفاوت لازمه توسعه است اما در شرایط کنونی رسانه ها باید تنها دغدغه منافع ملی را داشته باشند. 

رحیمی مقدم گفت: برای بهره گیری از ظرفیت های موجود در راستای توسعه شهرستان نیازمند همگرایی بین تمامی جریانات سیاسی هستیم.  

وی با گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، تاکید کرد: این 2 شهید بزرگوار الگوی عملی دولتمردان در خدمت به مردم هستند. 

وی یادآور شد: گرامیداشت هفته دولت فرصت بسیار مناسبی برای بازشناسی سیره شهیدان رجایی و باهنر است. 

فرماندار سیروان تاکید کرد: دولت تدبیر و امید با وجود تمامی فشارها و تحریم های اقتصادی دشمن، مسیر رشد و توسعه کشور همراه با حفظ عزت و بزرگی ملت ایران را دنبال می کند. 

رحیمی مقدم اظهار کرد: توصیه های مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای هیات دولت نقشه راه حرکت همه دولتمردان است. 

به گزارش ایرنا، انفجار دفتر نخست وزیری در هشتم شهریور سال ۱۳۶۰ و شهادت دو یار دیرین امام (ره) و انقلاب شهید محمد علی رجایی رئیس جمهور و محمد جواد باهنر نخست وزیر که نمونه ای از دولتمردان مردمی بودند به منظور آشنایی مردم با فعالیت ها و بیان اهداف و برنامه های آینده دولت، به نام هفته دولت نامگذاری شده که از دوم تا هشتم شهریور است.

شهرستان سیروان با ۶۵۰ کیلومترمربع مساحت  با ۱۴ هزار و ۴۰۴ نفر جمعیت سال ۹۱ به شهرستان ارتقا یافت.

این شهرستان دارای ۶۵ روستا با چهار هزار خانوار معادل ۸۲ درصد جمعیت کل شهرستان است.

6032/6034

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =