۸ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۵۳
کد خبرنگار: 2166
کد خبر: 83458125
۰ نفر
دستاوردهای نظام مدیون خون شهیدان رجایی و باهنر است

دزفول-ایرنا- امام جمعه شوش گفت: دستاوردهای نظام مدیون خون شهیدان رجایی و باهنر است و به همین دلیل باید یاد و خاطره آنها را گرامی داشت.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام سید محمد امام در خطبه های نماز جمعه این هفته شوش  با گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهدای دولت رجایی و باهنر گفت: شهیدان رجایی و باهنر دو یار دیرینه انقلاب و امام راحل بودند که در هشتم شهریور  ۱۳۶۰ توسط منافقان کور دل به شهادت رسیدند.

وی افزود: خدمت رسانی به مردم هیچ منتی در آن  نیست و وظیفه همه مسئولان است و تاکنون  به رغم همه مشکلات موجود در این زمینه تلاش کرده اند.

امام جمعه شوش گفت: مبارزه با فساد راهبرد اساسی نظام جمهوری اسلامی است و در این موضوع انتظار به حق مردم نیز برخورد بدون ملاحظه بویژه در حوزه اقتصادی است.

وی در ادامه سخنان خود به در پیش بودن ایام محرم و عزاداری سرور و سالار شهیدان امام حسین(ع) و یاران باوفای ایشان اشاره کرد و گفت: همه باید برای برپایی مراسم عزاداری سالار شهیدان آماده باشیم؛ انقلاب اسلامی برگرفته از انقلاب حسینی است و باید پاسخگوی شهدای انقلاب باشیم.

وی بیان کرد: امام حسین (ع) اسوه بشریت است و باید در این برهه  از شجاعت، صلابت و تسلیم نشدن این امام همام در برابر یزیدیان درس بگیریم.

وی افزود: در این ارتباط عملکرد قاطع رئیس قوه قضائیه در مبارزه با فساد اقتصادی قابل تقدیر است و کاری که در این حوزه آغاز شده باید براساس قانون، عدالت، انصاف و قاطعیت ادامه پیدا کند تا با دانه درشت هایی که همانند زالو خون مردم را می‌مکند برخورد جدی صورت گیرد.

وی رونمایی از سامانه دفاعی ۳۷۳ را از افتخارات نظام دانست و گفت:  رونمایی از این سامانه  باعث شد تا دو قطبی بودن کشورهای روسیه و آمریکا در هم شکند.

وی اظهار داشت: ایران در عرصه صنعت دفاعی با دارا بودن دانشمندان جوان به افتخارات و دستاوردهای بزرگی دست یافته است که باید به خوبی از آنان حمایت  شود.

۷۲۸۰/۶۰۶۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =