ترویج فرهنگ بی حجابی از ترفندهای دشمن است

آبادان – ایرنا – امام جمعه موقت آبادان گفت: ترویج فرهنگ بی حجابی از ترفندهای دشمن ایران اسلامی است لذا احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر ضروری است.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام عادل فریحی در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته در مصلای ثامن الائمه آبادان خدمت کردن در حکومت اسلامی برترین نماد امر به معروف و نهی از منکر بیان کرد و گفت: یکی از بزرگترین کارهای دولت بحث اقتصادی و فرهنگ است اما اقتصاد مقطعی است ولی فرهنگ باید جدی گرفت.

وی با بیان اینکه وظیفه همه ما امر به معروف و نهی از منکر است گفت: گفتن زبانی امر به معروف لازم و واجب عینی است.

حجت الاسلام فریحی یکی از ویژگی های حکومت اسلامی را رسیدن به مقام عرفانی بیان کرد و گفت: تنها راه رسیدن به مقام عرفانی در حکومت اسلامی خدمت کردن به امت اسلامی است.

خطیب جمعه آبادان در بخش دیگری از خطبه ها به بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: متاسفانه طبق آمار موجود فقط ۶ درصد خواص جامعه این بیانیه را خوانده اند که در این بیانیه آمده عزت ملی، روابط خارجی، مرزبندی با دشمن این هر سه شاخصه های از عزت و مصلحت در روابط بین المللی است.

حجت الاسلام فریحی افزود: مقام معظم رهبری در این بیانیه فرمودند که صحنه جهانی امروز شاهد پدیده هایی است که تحقق یافته و یا در آستانه ظهورند و تحرک جدید نهضت بیداری اسلامی بر اساس الگوی مقاومت در برابر سلطه آمریکا و صهیونیست و شکست سیاست های آمریکا در منطقه غرب آسیا و زمین گیر شدن همکاران خائن آمریکا در منطقه است که اینها بخشی عزت جمهوری اسلامی است.

وی ادامه داد: اگر سیاسیون جامعه عزتمند باشند جامعه نیز عزتمند خواهند بود بنا بر عزت جامعه به وسیله مدیران جهادی جامعه عزتمند می شود.

۷۱۰۰/۶۰۶۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =