آغاز تمرینات تیم والیبال شهرداری ارومیه بدون سرمربی و ملی‌پوشان

ارومیه- ایرنا- سرپرست تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: تمرینات آماده‌سازی این تیم برای حضوری قدرتمند در رقابت‌های لیگ برتر کشور از فردا شنبه/۹ شهریور/ بدون حضور سرمربی و بازیکنان ملی‌پوش، در سالن ۶ هزار نفری غدیر این شهر آغاز می‌شود.

قهرمان بیرامی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تمرینات تیم والیبال شهرداری ارومیه بدون حضور بازیکنان ملی‌پوش که  هم‌اکنون در اردوی تیم‌ملی حضور دارند از ساعت ۱۷ روز شنبه آغاز می‌شود و قرار است بازیکنان ملی‌پوش نیز از اواسط مهرماه به تمرینات تیم اضافه شوند.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه «مصطفی کارخانه» سرمربی تیم شهرداری ارومیه به تازگی مورد عمل جراحی قرار گرفته است تمرینات تیم در هفته اول بدون حضور سرمربی و زیر نظر «محمدرضا تندروان» کمک‌مربی این تیم برگزار می‌شود.

وی ادامه دارد: امسال با توجه به بودجه مناسبی که برای باشگاه شهرداری ارومیه اختصاص یافته است تیم درخور شان و جایگاه شهر عاشقان والیبال روانه رقابت‌های لیگ برتر خواهد شد تا جوابگوی انتظارات به حق هواداران والیبال دوست ارومیه‌ای باشیم.

سرپرست تیم والیبال ارومیه از حمایت‌های همه‌جانبه اعضای شورای اسلامی شهر و شهرداری ارومیه تشکر کرد و افزود: امید است امسال با همراهی همیشگی هواداران والیبال دوست این شهر شاهد حضوری قدرتمند در رقابت‌های لیگ برتر فصل جاری باشیم.

امسال «جواد کریمی» پاسور تیم ملی با عقد قراردادی یک‌ساله به تیم والیبال این باشگاه پیوسته و این امر از سوی فدراسیون نیز تایید شده است.

همچنین این باشگاه برای حضوری قدرتمند در رقابت‌های لیگ برتر کشور به جذب بازیکنان مطرح و ملی‌پوش اقدام کرده و طی ماه گذشته «محمدرضا حضرت‌پور» لیبرو تیم ملی و «شهرام محمودی» بازیکن پست قطر پاسور (پشت خط زن) تیم ملی و والیبالیست فصل گذشته تیم «خاتم اردکان» را با عقد قراردادی یک ساله به خدمت گرفته است.

پیش از این نیز عقد قرارداد با سیدمحمد موسوی، فرهاد قائمی و فرهاد سال‌افزون، سه بازیکن لژیونر تیم ملی به نتیجه رسیده است.
امسال با جذب «مصطفی کارخانه» به عنوان سرمربی، امیدواریم تیم آماده‌ای راهی لیگ برتر شده و ناکامی‌های چند سال گذشته این تیم جبران شود.

با آغاز تمرین‌های آماده‌سازی تیم شهرداری ارومیه بازیکنان در فرصت زمان باقی‌مانده تا آغاز رقابت‌های لیگ برتر ایران به هماهنگی و انسجام لازم خواهند رسید.

بر اساس اعلام فدراسیون والیبال مراسم قرعه‌کشی رقابت‌های لیگ برتر روز یکشنبه ۲۴ شهریور ماه جاری برگزار شود و تنها تیم‌هایی که با بازیکنان خود تصفیه حساب کرده‌ باشند، می‌توانند در مراسم قرعه‌کشی حاضر شوند.

تیم‌هایی که موفق به تصفیه حساب نشوند، نمی‌توانند در این قرعه‌کشی شرکت کنند و جایگزین آن‌ها می‌تواند در قرعه‌کشی حضور یابد؛ ارایه فیش‌های تصفیه حساب با بازیکنان، کادر فنی و فدراسیون، یک روز قبل از قرعه‌کشی و ارایه فیش واریزی به مبلغ ۱۱۰ میلیون تومان جهت ورودی و شرکت در مسابقات لیگ برتر سال ۹۸ از شرایط اصلی حضور در مراسم قرعه‌کشی است.

۷۱۵۶/۶۱۸۵/
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =