ایجاد فضای امن و سالم رقابتی وظیفه اصلی مجریان انتخابات است

تبریز - ایرنا - فرماندار تبریز گفت: قانونمندی و ایجاد فضای امن و سالم برای رقابت انتخاباتی از وظایف اصلی مجریان و ناظران انتخابات است.

به گزارش ایرنا، بهروز مهدوی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این شهرستان افزود: این دوره از انتخابات نمایندگان مجلس شورای اسلامی دوم اسفند برگزار می‌شود و همه ما وظیفه داریم با همراهی هیات‌های نظارت این انتخابات را سالم برگزار کنیم.

وی اظهار داشت: افرادی که تمایل دارند تا در این دوره از انتخابات شرکت کنند بدانند که ما مُرّ قانون را رعایت خواهیم کرد و باید قوانین و زمان تبلیغات را رعایت کنند چراکه در غیر این صورت با آنان به صورت قانونی برخورد خواهد شد.

فرماندار تبریز با تاکید بر اینکه هیچ فرد، گروه یا شخصی حق ندارد از امکانات دولتی برای تبلیغ داوطلبان انتخابات استفاده کند، گفت: در صورت مشاهده با این افراد برخورد قانونی می شود.

مهدوی با اشاره به هفته دولت و سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر ادامه داد: شهیدان رجایی و باهنر بنابه فرمایش امام راحل الگوی علم، تقوا، ساده‌زیستی و پاکدستی بودند و به همین مناسبت سالروز شهادت آنها هفته دولت نامگذاری شده است.  

وی با اشاره به اینکه در این هفته ۷۸۹ طرح با بیش از ۳۰ هزار میلیارد ریال اعتبار در سطح استان به بهره برداری رسید، یادآوری کرد: از این تعداد ۲۲۸ طرح در تبریز افتتاح یا عملیات اجرایی آن ها آغاز شد.

فرماندار تبریز گفت: این طرح ها در حوزه های مختلف آب و فاضلاب شهری، جهاد کشاورزی، راه و بهسازی و آسفالت روستایی به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران به بهره برداری رسید تا شاهد بیش از پیش عمران و آبادانی منطقه باشیم.  

مهدوی افزود: برای اتمام خط یک قطار شهری تبریز نیز ۶ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار تزریق شد که نیمی از آن را دولت پرداخت کرد و بزرگراه سهند - تبریز و قطار تبریز - میانه - بستان‌آباد نیز تا پایان سال به بهره برداری می رسد.

۸۰۲۳/۳۰۷۱

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =