۸ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۳۵
کد خبرنگار: 1022
کد خبر: 83458087
۰ نفر

برچسب‌ها

امام جمعه گرگان: مبارزه با فساد، فقط وظیفه دولت نیست

گرگان - ایرنا - امام جمعه گرگان و نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت که مبارزه با فساد در جامعه تنها از عهده قوه مجریه بر نمی آید و نیاز مبرم به همراهی قوای مقننه و قضائیه دارد.

به گزارش ایرنا؛ سید کاظم نورمفیدی در خطبه های نماز جمعه این هفته گرگان، ابراز امیدواری کرد که فساد در جامعه با همراهی همه قوا انجام تا گرفتاری ملت برطرف شود.

عضو مجلس خبرگان رهبری به اقتدار جمهوری اسلامی ایران در دنیا هم اشاره کرد و گفت: امروز مقابل آمریکا، رژیم غاصب اسرائیل یا هر کشور دیگری که بخواهد به کشورمان نگاه چپ داشته باشد، ایستاده ایم و البته دشمنی آنها به خاطر پیشرفت به دست آمده در همه حوزه ها از جمله نظامی و بویژه سامانه دفاعی و موشکی کشورمان است.

نورمفیدی اضافه کرد: رونمایی از سامانه دفاعی با عنوان باور ۳۷۳ یکی از دستاوردهای با ارزش جوانان غیور کشورمان است ضمن این که ایران را در ردیف کشور های پیشرفته دنیا قرار داد و می تواند از آسمان ایران به خوبی در برابر تجاوز احتمالی دشمن دفاع کند.

 خطیب جمعه گرگان با یادآوری برخی مشکلات همچون بیکاری و گرانی، ابراز امیدواری کرد که مشکلات اقتصادی جامعه با تدبیر، سریع تر حل شود تا نگرانی مردم بویژه جوانان کاهش یابد.

نورمفیدی با اشاره به فرارسیدن ماه محرم به دسته های عزاداری و سینه زنی توصیه کرد اشعاری که در مراسم های عزاداری قرائت می شود پیام عاشورایی داشته و ضد ظلم، طرفدار عدالت، ایمان، توحید و ایثار باشد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =