هدف مسئولان برگزاری انتخابات سالم و با نشاط است

خرم آباد- ایرنا - فرماندار دلفان گفت: هدف اصلی دست اندرکاران انتخابات زمینه سازی برای مشارکت حداکثری مردم و برگزاری یک انتخابات سالم و باشکوه است.

به گزارش ایرنا حشمت بهمنی که به مناسبت گرامیداشت هفته دولت سخنران قبل از خطبه ها بود با تاکید بر بی طرفی مدیران دستگاههای دولتی در انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:هیچ مسوولی حق دخالت و یا سخنرانی له یا علیه کسی را ندارد که در صورت مشاهده با متخلفان بصورت جدی برخورد می شود.

وی بیان کرد: استفاده از امکانات و تجهیزات  دولتی نیز برا ی تبلیغ نامزدهای انتخاباتی ممنوع است و با قانون شکنان برخورد می شود.

فرماندار دلفان با بیان اینکه به مردم قول می دهیم یک انتخابات سالم در دلفان برگزار شود خاطرنشان کرد: هدف اصلی دست اندرکاران انتخابات زمینه سازی برای مشارکت حداکثری مردم و برگزاری یک انتخابات سالم و باشکوه است.
وی به بحران سیل اخیر اشاره کرد و گفت: با مشارکت خوب مجموعه دستگاههای عضو ستادبحران دلفان سیل اخیر گرچه خساراتی را به زیرساخت های شهری و روستایی وارد کرد اما در مجموع  این بحران بخوبی مدیریت شد.
بهمنی افزود : در حال حاضر ستادهای بازسازی مسکن در دلفان مشغول است و عملکرد خوبی در بازسازی واحدهای مسکونی داشته است.

فرماندار دلفان با گرامیداشت هفته دولت و یا و خاطره دولتمرد شهید رجایی و باهنر  گفت در  هفته دولت ۹۲ طرح عمرانی و خدماتی در این شهرستان با ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار  به بهره‎برداری ‌رسید.

شهرستان دلفان با ۱۵۰ هزار نفر درمان استان لرستان قراردارد .
/۶۰۶۰/۷۲۷۰

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =