۸ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۱۸
کد خبرنگار: 1269
کد خبر: 83458063
۰ نفر

برچسب‌ها

برخورد با فساد اقتصادی بدون‌ حاشیه و جناح بندی باشد

اصفهان- ایرنا- امام جمعه تیران و کرون گفت: برخورد با فساد اقتصادی باید بدون حاشیه و مسایل جناحی و سیاسی باشد.

حجت الاسلام و المسلمین حسین رشیدیان در خطبه های نماز جمعه تیران افزود: شناسایی و برخورد با مفسدان به خوبی در حال انجام  و مایه امید و رضایت مردم شده ولی برخی از افراد به دلیل منفعت طلبی و منافع خود تفسیرهای غلطی را ارائه می دهند.

وی بیان کرد: برخی این مبارزه با فساد را سیاسی کردند و تفسیر سیاسی برای این اقدامات بیان می کنند که این رفتار باید اصلاح و برای اجرای عدالت نباید مانع تراشی بشود.

امام‌ جمعه تیران اضافه کرد: باید دولت در شفاف سازی و شناساندن مفسدان همکاری خود را ادامه بدهد و مسیرهای فساد را مسدود کند.

وی با اشاره به اینکه ولایتمداری مسوولان و خدمتگذاری واقعی به مردم موجب رفع مشکلات می شود، خاطرنشان کرد: شهید رجایی و باهنر در دولت مداری خود این گونه بودند که موجب ماندگاری نام آن ها در تاریخ شد.

وی با اشاره به روز مبارزه با تروریسم تصریح کرد : نهادهای امنیتی در مهار توطئه های دشمنان استراتژی دارند و بسیاری از حوادث تروریستی را مدیریت و کنترل کرده اند.

رشیدیان اضافه کرد : دشمن با مدیریت نیروهای نظامی ایران در اقدامات بین الملی تروریستی ناکام مانده و ایران ۱۷هزار شهید ترور دارد اما دشمنان ملت ما را حامی تروریست می نامند.

۷۱۳۱/۶۰۲۶/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =