۸ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۴۵
کد خبرنگار: 2667
کد خبر: 83458048
۰ نفر

برچسب‌ها

نیروی انتظامی ایلام در تدارک طرح‌ ویژه ایام محرم

ایلام - ایرنا- فرمانده انتظامی استان ایلام از امادگی پلیس برای حفظ نظم وامنیت ایین های عزاداری ایام محرم خبر داد و گفت: واگذاری انتظام دسته جات و هیئت‌ها عزاداری به مردم در اولویت نخست قرار دارد.

سردار نورعلی یاری در گفت وگویی خبری اظهار داشت: با توجه به فرارسیدن ایام محرم و به جهت برقراری نظم و امنیت لازم برای مجالس عزاداری حسینی در مساجد و حسینه‌ها و تکایا ، طرح‌های ویژه پلیس اجرا می شود.

وی گفت: طرح‌های ترافیکی، انتظامی و انتظام بخش از برنامه‌هایی است که جهت برقراری امنیت، تسریع در تردد دسته‌جات و تسهیل و نظم و امنیت انجام می‌شود.

وی تشکیل جلسه با مسئولان هیئت‌های عزاداری، شناسایی محل‌ها و مسیرهای برگزاری عزاداری حسینی اعم از مساجد، تکایا، حسینیه‌ها،نظارت و کنترل سیستم‌های ایمنی هیئت‌ها، اجرای تمهیدات ترافیکی در مسیر حرکت دسته‌های سینه‌زنی را از جمله اقدامات پیشگیرانه در آغاز ماه محرم در استان ایلام نام برد و گفت: پلیس مصمم است که امنیت عزادران حسینی را در تمام زمینه‌ها را برقرار کند.

فرمانده انتظامی استان ایلام افزود: واگذاری انتظام بخشی به مردم در دسته جات و هیئت‌ها و استفاده از همیاران محرم و پلیس افتخاری جهت برقراری نظم و امنیت ترافیکی نیز در محرم 98 در اولویت نخست قرار دارد.

یاری در پایان خاطرنشان کرد: همکاری صمیمانه شهروندان با خدمتگزاران نیروی انتظامی برای تحکیم نظم و امنیت مورد انتظار است و مراکز پلیس 110 در تمامی شبانه روز آماده دریافت اطلاعات و خدمات رسانی به مردم هستند.

6034

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =