امام جمعه پردیس: بستن منافذ فساد بانکی عمده مشکلات را حل می‌کند

تهران- ایرنا- امام جمعه پردیس گفت: بستن منافذ فساد بانکی و به کارگیری مسئولان دلسوز راهکار مناسبی برای مرتفع شدن بخش عمده مشکلات داخل کشور است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین حسین توسلی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته پردیس اظهارداشت: واردات بی‌رویه کالاهای قاچاق از مبادی رسمی به منظور رونق تولید و اشتغال باید کنترل شود.

وی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری افزود: قدم‌های مثبتی در حوزه کنترل و ساماندهی واردات و صادرات برداشته شده و ساماندهی نرخ ارز در حوزه اقتصاد کشور قابل تقدیر و تشکر است.

امام جمعه پردیس گفت: همه مشکلات اقتصادی کشور به تحریم‌ها مربوط نمی شود و برخی از مسائل به ناکارآمدی دستگاه‌ها و برخی از افراد مربوط می‎شود؛ افرادی که با حرص و طمع کالاهای مورد نیاز مردم را احتکار می‌کنند.

وی با اشاره به مشکلات دانشگاه‌ها در تربیت نیروی انسانی عنوان کرد: طی سال‌های اخیر در زمینه تربیت نیروهای متدین و مذهبی موفق نبودیم و مشکلات زیادی در این حوزه داریم.

امام جمعه پردیس با بیان تاثیرگذاری دانشگاه امام صادق (ع) در تربیت نیروی انسانی کارآمد، گفت: این دانشگاه با حضور اساتید برجسته موفق به تربیت نیروهای متدین در حوزه‌های فرهنگی و مذهبی شده است.

وی ضمن تقدیر از اداره اوقاف و اداره تبلیغات اسلامی در برپایی نمایشگاه «نسیم بهشت» اظهارداشت: کالاهای مورد نیاز هیات‌های مذهبی دراین نمایشگاه با تخفیف مناسب عرضه شده است.

شهرستان پردیس با ۲۵۰ هزار نفر جمعیت در شرق پایتخت قراردارد.

تهرام/6003/۹۴۴۱

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =