۸ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۰۷
کد خبرنگار: 2962
کد خبر: 83458008
۰ نفر

برچسب‌ها

ایران در اوج بالندگی و پویایی است

یزد- ایرنا- امام جمعه ابرکوه با یادآوری سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر گفت: در هفته دولت طرح‌های عمرانی و پروژه‌های اقتصادی زیادی افتتاح شد که نشان دهنده بالندگی و پویایی کشور در اوج شرایط تحریم های ظالمانه است.

حجت الاسلام سید ابراهیم حسینی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر ابرکوه افزود: تحریم های به قول آمریکایی‌ها فلج کننده ، نتوانست اراده دولت و ملت ایران را در هم بشکند.

وی اظهارکرد: وقتی ترامپ خبر افتتاح پروژه های کلان در ایران را می شنود ، این پیام را به روشنی می گیرد که با اِعمال شدیدترین تحریم ها باز هم نتوانسته ایران  را از پیشرفت باز دارد.

حسینی ادامه داد: دولت در هفته دولت باید به وظائف ذاتی خود بیشتر پی ببرد و دوستان ناصح را از دغل دوستان متملّق بازشناسی کند و تذکرات دلسوزان را جدی بگیرد.

وی با اشاره به اینکه سالروز شهیدان رجایی و باهنر روز مبارزه با تروریسم نام گذاری شده است خاطرنشان کرد: امروز برای همه جهانیان روشن شده که تروریسم ابزار اصلی در دست نظام سلطه برای تحکیم حاکمیت زورمدارانه خود در سراسر جهان است .

امام جمعه ابرکوه تصریح کرد: به همین دلیل است که قاتلین ده ها هزار شهید در ایران، دستیار عملی آنان در خارج شده اند! .

حسینی افزود: از شرم آورترین شکل های حمایت آمریکا و غرب از تروریسم حمایت از تروریسم دولتی همچون رژیم کودک کش اسرائیل است.

۷۵۴۰/ ۶۱۹۷

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =