۲ طرح ورزشی روستایی در کهگیلویه به بهره‌برداری رسید

یاسوج - ایرنا- در آخرین روز از هفته دولت ۲ طرح ورزشی سالن چند منظوره ورزشی و زمین چمن مصنوعی در روستای چنگلوای شهرستان کهگیلویه با حضور استاندار، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی به بهره برداری رسید.

به گزارش ایرنا، حسین کلانتری روز جمعه در آیین افتتاح این طرح‌های ورزشی اظهار داشت: سالن ورزشی روستای چنگلوا با اعتباری افزون بر ۱۵ میلیارد ریال یکی از طرح‌های خوب هفته دولت در حوزه ‌روستایی بوده است.

وی بیان کرد: این طرح در زمینی به مساحت یکهزار و ۴۰۰ متر مربع ۹ ماه به بهره‌برداری رسید.

کلانتری چمن مصنوعی بوستان چنگلوا با اعتباری افزون بر پنج میلیارد ریال را از دیگر پروژه‌های ورزشی هفته دولت ذکر کرد و گفت: اعتبار این طرح از محل اعتبارات خاص وزارت نفت تامین شد.

وی با اشاره به اینکه خدمات دولت در روستاها طی این سال‌ها افزایش چشمگیری داشته است گفت: روند توسعه روستاها در دولت تدبیر و امید شتاب بیشتری گرفته است.

کلانتری ارائه خدمات را از وظایف اصلی مسئولان دولت و نظام دانست و افزود: استفاده از ظرفیت روستاها برای توسعه پایدار باید در اولویت مسئولان قرارگیرد.

وی با اشاره به در دست اجرا بودن ۱۱ چمن مصنوعی در روستاهای شهرستان کهگیلویه گفت: این طرح‌ها از ۳۰ تا صد درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

کلانتری تصریح کرد: این طرح‌ها در روستاهای برج علیشیر، درغک، قلعه‌دختر، دشت آزادی، سرماهور، چنگلوا ، کلایه، شوتاور، ضرغام‌آباد، لیرتلخک و راک درحال اجرا هستند.

شهرستان ۱۳۱ هزار نفری کهگیلویه با چهارشهر، چهار بخش و ۱۰ دهستان ۳۶۰ وستای بزرگ و کوچک دارد.

۷۵۳۱/۱۶۶۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =