مونسان گزینه‌ای کارآمد برای وزارت میراث فرهنگی است

تهران- ایرنا- عضو فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به تجارب و دستاوردهای ارزشمند علی‌اصغر مونسان در دوره ریاست سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، وی گزینه کارآمدی برای وزارت میراث فرهنگی است.

«عزت الله یوسفیان ملا» روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا اظهار داشت: مونسان مدت زیادی است که به عنوان رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فعالیت داشته و از ضعف ها و قوت های این دستگاه به خوبی آگاهی دارد و به عنوان وزیر می تواند این وزارتخانه را به درستی مدیریت کند.

وی ادامه داد: مدیریت مونسان بر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور به عنوان رئیس یک سازمان، طولانی بوده و به دوره سرپرستی کوتاه مدت از زمان تبدیل آن به وزارتخانه محدود نیست.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس بیان کرد: وی در دوره تصدی ریاست سازمان میراث فرهنگی، دستاوردهای ارزشمندی به خصوص در حوزه گردشگری در استان های مختلف کشور داشته است.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی بار دیگر تاکید کرد: با توجه به دوره مدیریت خوب مونسان در سازمان میراث فرهنگی، پس از این نیز به عنوان وزیر این وزارتخانه می تواند میراث فرهنگی کشور را با کارآمدی مدیریت کند.

به گزارش ایرنا، رئیس جمهوری روز دوشنبه (چهارم شهریورماه) در نامه ای علی اصغر مونسان را به عنوان وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی و گردشگری و محسن حاجی میرزایی را به عنوان وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش به مجلس معرفی کرد.

جلسه رای اعتماد به محسن حاجی میرزایی و علی اصغر مونسان گزینه های پیشنهادی وزارت خانه های آموزش و پرورش و میراث فرهنگی و گردشگری سه‌شنبه آینده در مجلس شورای اسلامی برگزار می شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =