واژگونی اتوبوس در محور زاهدان - سراوان ۲ کشته برجا گذاشت

زاهدان- ایرنا- فرمانده پلیس راه شمال سیستان و بلوچستان گفت: واژگونی اتوبوس در مسیر زاهدان - خاش ۲ کشته و سه مجروح برجا گذاشت.

سرهنگ کشواد بهروزی زاده روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این اتوبوس که از مشهد به سمت سراوان در حال حرکت بود در محور زاهدان - خاش بر اثر سرعت زیاد راننده واژگون می شود.

وی با بیان اینکه این اتوبوس دارای ۱۵ سرنشین بود افزود: بلافاصه پس از این حادثه چند دستگاه آمبولانس در محل حاضر شدند.

فرمانده پلیس راه شمال سیستان و بلوچستان گفت: مجروحان این حادثه به بیمارستان منتقل شدند.

وی  از رانندگان خواست با توجه به ۲ طرفه بودن مسیرهای ارتباطی استان همواره توجه کامل به جلو را مدنظر قرار داده و با رعایت حق تقدم عبور سفری ایمن را برای خود و دیگران رقم بزنند.
سرهنگ بهروزی زاده خاطر نشان کرد: شهروندان می توانند هرگونه پیشنهاد، انتقاد و تقدیر از عملکرد پلیس را با شماره ۱۹۷ و هرگونه خبر یا اتفاق را به شماره ۱۱۰ پلیس اطلاع دهند تا در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گیرد.
به گزارش ایرنا سیستان و بلوچستان به سبب گستردگی راههای ارتباطی دارای ۲ قرارگاه پلیس راه و ۲ اداره کل راه و شهرسازی در شمال به مرکزیت زاهدان و جنوب به مرکزیت ایرانشهر است که شهرستانهای شمالی و مرکزی شامل زابل، هیرمند، زهک، نیمروز، هامون، زاهدان، میرجاوه، خاش، سراوان، سیب سوران و مهرستان زیر پوشش قرارگاه شمال و شهرستانهای جنوبی ایرانشهر، دلگان، فنوج، قصرقند، نیکشهر، سرباز، کنارک و چابهار زیرپوشش قرارگاه پلیس راه جنوب سیستان و بلوچستان قرار دارند.

۷۳۱۶**۳۲۱۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =