ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان ارشد و دکتری ۹۸ دانشگاه امیرکبیر اعلام شد

تهران- ایرنا- دانشگاه صنعتی امیرکبیر برنامه زمان‌بندی ثبت‌نام از پذیرفته‌شدگان آزمون‌های کارشناسی ارشد و دکتری سال ۹۸ را اعلام کرد.

نتایج کنکور دکتری سال ۹۸ دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی با پذیرش ۲۲ هزار و ۴۴۴ نفر روز گذشته هفتم شهریورماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد. نتایج آزمون کارشناسی ارشد نیز در دهه سوم شهریورماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می شود.

به گزارش روز جمعه دانشگاه صنعتی امیرکبیر، بر اساس درخواست سازمان سنجش آموزش کشور از دانشگاه ها، صنعتی امیرکبیر برنامه زمان‌بندی ثبت نام از پذیرفته شدگان ۲ آزمون کارشناسی ارشد و دکتری سال ۹۸ را اعلام کرده است.

ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری این دانشگاه از ۱۳ شهریورماه و با مراجعه حضوری دانشجویان آغاز می شود.

با اینکه هنوز نتیجه نهایی کنکور کارشناسی ارشد ۹۸ اعلام نشده است اما این دانشگاه ۲۵ شهریورماه را زمان شروع ثبت نام از پذیرفته شدگان این آزمون در نظر گرفته و اعلام کرده است تاریخ‌­های تعیین شده با پیش­‌بینی دریافت اسامی پذیرفته­‌شدگان در موعد مقرر است و چنانچه اعلام اسامی با تاخیر صورت پذیرد تاریخ‌های اصلاحی متعاقباً اعلام خواهد شد.

دانشگاه صنعتی امیرکبیر سال تحصیلی خود را از ۳۰ شهریورماه با شروع به کار کلاس ها،‌ آغاز می کند و فرایند ثبت نام از سایر دانشجویان در روزهای ۲۳ و ۲۴ شهریورماه انجام می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =