فعالیت ۳۲ پایگاه جشن عاطفه ها در آستارا

آستارا - ایرنا - مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) آستارا گفت: ۲ پایگاه ثابت و ۳۰ پایگاه سیار جشن عاطفه ها، کمک های نقدی و غیر نقدی مردم نیکوکار این شهرستان را برای اهدا به دانش آموزان نیازمند جمع آوری می کنند.

بهرام تسلی نیا روز جمعه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا افزود: پایگاه های ثابت در چهار راه حکیم نظامی و مقابل کمیته امداد از روز گذشته مستقر شده و پایگاه حکیم نظامی تا اواخر وقت امروز فعال است و پایگاه کمیته امداد تا هشتم مهرماه دایر خواهد بود.

وی بیان کرد: در هفته اول مهرماه نیز با همکاری کمیته آموزش و پرورش، ۱۲ هزار پاکت در مدارس توزیع می شود تا دانش آموزان در این کار خداپسندانه مشارکت کنند و وجوه جمع آوری شده از هر مدرسه، بین دانش آموزان بی بضاعت همان مدرسه تقسیم می شود. 

وی اظهار کرد: دانش آموزان محروم زیادی در کشور نیازمند کمک های خیران هستند و جشن عاطفه ها بهانه ای برای تقسیم شادی هاست و حس انسان دوستی دانش آموزان را تقویت می کند.

تسلی نیا افزود: اکرام ایتام، توجه به اقشار بی ‌بضاعت و جذب مشارکت ثروتمندان از اقدامات ارزشمند کمیته امداد است و زمینه رفع مشکلات محرومان را فراهم می‌کند. 

مردم آستارا سال گذشته در ۲ مرحله جشن عاطفه ها به صورت نقدی و غیر نقدی حدود یک میلیارد ریال کمک کرده بودند. 

بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان قرار دارد و چهار هزار و ۷۰۰ نفر در قالب ۲ هزار و ۶۰۱ خانوار آن، تحت پوشش کمیته امداد امام (ره) هستند. 

۷۱۰۵ / ۷۱۲۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =