سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان:اشتباه ما بازی دفاعی بود

آبادان - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: بعد از گلی که زدیم بی دلیل وارد لاک دفاعی شدیم.

به گزارش ایرنا دراگان اسکوچیچ شامگاه پنجشنبه در نشست خبری پس از بازی تیم های صنعت نفت آبادان و نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: بازی را خیلی خوب آغاز کردیم و در همان دقایق ابتدایی هم به گل رسیدیم تا شانس پیروزی را افزایش دهیم.

وی با انتقاد  از عملکرد بازیکنان تیم صنعت نفت افزود: بعد از گلی که در دقیقه ۶ به ثمر رساندیم بی دلیل وارد فاز دفاعی شدیم و این مساله خارج از برنامه کادر فنی بود.

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان گفت: دلیل دفاعی بازی کردن تیم آن هم در خانه برای من جای سوال است زیرا در تمرینات چیز دیگری را مرور کرده بودیم.

اسکوچیچ اظهار داشت: تیم نفت مسجد سلیمان در نیمه اول توپ را بخوبی از کناره ها به سمت عمق خط دفاعی ما انتقال داد و بارها از این طریق به دروازه صنعت نفت نزدیک شد.

وی تصریح کرد: متاسفانه بعد از گلی که زدیم ظاهرا بازیکنان تیم نمی خواستند به بازی ادامه بدهند و کادر فنی را غافلگیر کردند و همانگونه بازی کردند که حریف دوست داشت.

سرمربی تیم صنعت نفت گفت: شرایط خوبی نداریم در حالی که ۲ ماه سخت تمرین کردیم و خود را برای دومین پیروزی آماده کردیم بودیم ولی باید بگویم تیم صنعت نفت هیجوقت لیگ را با ۶ امتیاز آغاز نکرده بود.

وی اظهار داشت: اکنون تیم چهار امتیاز در جدول دارد در صورتی که هیچگونه پولی به بازیکنان داده نشده است و امیدواریم این مشکل رفع شود.

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان عصر امروز از هفته دوم رقابت های لیگ برتر برابر میهمانش نفت مسجد سلیمان به تساوی یک بر یک رسید.

۷۱۰۴/۶۰۶۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =