۷ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۲۱
کد خبرنگار: 1494
کد خبر: 83457531
۰ نفر

برچسب‌ها

عملیات اجرایی پنج طرح صنعتی در دزفول آغاز شد

دزفول- ایرنا- عملیات اجرایی پنج طرح صنعتی شهرستان دزفول عصر پنجشنبه با حضور جمعی از مسوولان این شهرستان آغاز شد.

به گزارش ایرنا رییس اداره صنعت، معدن و تجارت دزفول در این آیین در شهرک صنعتی شماره چهار این شهرستان با اشاره به آغاز عملیات اجرایی پنج طرح صنعتی با ۱۵۰ میلیارد ریال اعتبار گفت: این واحدهای صنعتی برای ۸۰ نفر اشتغالزایی می کنند.

مهراب عبدالهی با تشریح این طرح ها افزود: واحد تولید لامپ ال ای دی با ۲۸ میلیارد و ۴۴۰ میلیون ریال اعتبار و ۲۲ نفر اشتغالزایی احداث می شود.

وی اضافه کرد: ارزش ماشین آلات داخلی این واحد تولیدی ۲ میلیارد و ۴۹۰ میلیون ریال و ماشین آلات خارجی ۸۶ هزار یورو است.

وی درخصوص طرح تولیدی شبکه فولادی و توری سرند معادن نیز گفت: کل سرمایه گذاری این طرح ۱۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال است و برای ۹ نفر اشتغالزایی خواهد کرد.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت دزفول با اشاره به آغاز عملیات اجرایی طرح تولید پروفیل آلومینیوم افزود: این طرح با سرمایه ۱۱ میلیارد و ۵۵۰ میلیون ریال برای ۱۵ نفر اشتغالزایی خواهد کرد.

وی اظهار داشت: طرح تولید جعبه های پلاستیکی و نایلون های کشاورزی نیز با سرمایه گذاری ۴۹ میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال و اشتغالزایی ۱۵ نفر و طرح تولید یونولیت های ساختمانی با سرمایه گذاری ۲ میلیارد و ۹۲۱ میلیون ریال و اشتغالزایی ۱۴ نفر از دیگر طرح هایی هستند که امروز عملیات اجرایی آنها آغاز شد.

عبدالهی با اشاره به جذب ۸۲ سرمایه گذار در پنج ماه نخست امسال در دزفول و صدور مجوز تاسیس برای آنها گفت: روند سرمایه گذاری در دزفول نسبت به سایر  شهرستان های خوزستان مطلوب است.

محمد دانشیار مدیر واحد تولید جعبه های پلاستیکی و نایلون های پلاستیکی کشاورزی که امروز کلنگ زنی شد نیز در حاشیه این آیین به خبرنگار ایرنا گفت: انتظار می رود برای تسریع در  احداث این واحد تولیدی مشکلات برق و آب شهرک صنعتی برطرف شوند.

وی با بیان اینکه آب مورد نیاز خود را با تانکر تامین می کنیم،  افزود: درصورت رفع مشکلات امیدواریم تا پایان سال خط تولید خود را راه اندازی کنیم.

مدیر شهرک های صنعتی دزفول نیز به ایرنا گفت: این شهرک با ۹۹ هکتار مساحت در کنار پادگان شهید باکری قرار دارد و ۶۶ قطعه زمین آن به متقاضیان صنعتی واگذار شده است.

مجید نجفی افزود: امکانات زیربنایی شامل آسفالت، فضای سبز، گاز، برق و آب در نیمی از این شهرک ایجاد شده و تلاش بر این است این امکانات در تمام شهرک ایجاد شوند.

وی گفت: طرح توسعه این شهرک صنعتی با اعتبار ۵۰ میلیارد ریال اجرا خواهد شد.

۳۰۲۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =