۷ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۰۸
کد خبرنگار: 1000
کد خبر: 83457475
۰ نفر

برچسب‌ها

معاون امور زائرین استانداری فارس از شهرستان ممسنی آمد

شیراز - ایرنا- وزیر کشور با صدور حکمی ظفر افشون را به عنوان معاون هماهنگی و مدیریت امور زائرین استانداری فارس منصوب کرد.

 در حکم دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی خطاب به ظفر افشون آمده است: انتظار دارد ضمن هم افزایی و تعامل با کلیه سازمان ها، نهادها و دستگاه های مرتبط و با برنامه‌ریزی کارآمد و منسجم و با بهره گیری از همه ظرفیت ها و امکانات در راستای تسهیل در امور و ارائه خدمات هرچه بیشتر و با کیفیت به زائرین گام‌های بلند و اساسی بردارید.

ظفر افشون در روستای نوگک شهرستان نورآباد ممسنی متولد شد.

وی پیش از این رئیس کمیته امداد حضرت امام (ره) ممسنی ، بخشدار مرکزی نورآباد ممسنی ، شهردار نورآباد ، بخشدار لامرد ، فرماندار شهرستان ممسنی ،بخشدار مرکزی یاسوج ، رئیس اداره سیاسی فرمانداری شمیرانات ، فرماندار شهرستان پاکدشت ، مدیرکل اداری مالی استانداری تهران ، معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام ، معاون سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد و معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی بوده است.

شیراز به عنوان سومین حرم اهلبیت (ع) و با بهره‌مندی از وجود آستان قدسی حضرت احمد ابن موسی شاهچراغ(ع) ، آرامگاه شاعران پارسی گو حافظ و سعدی و استان فارس با بهره گیری از هزاران اثر تاریخی ، بقاع متبرک و یادمان‌های کهن پارسه و تخت جمشید نقشی بی بدیل در رونق گردشگری دارد و می طلبد با برنامه‌ریزی و استفاده از ظرفیت های موجود جایگاه شایسته تری در این عرصه داشته باشد.

پیش از این محمد ابراهیم فروزانی مسئولیت  معاونت گردشگری و امور زائرین استانداری فارس را بر عهده داشت.

۶۱۱۳

سرخط اخبار استان‌ها