طرح زیرسازی و آسفالت معابر در جویبار به بهره‌برداری رسید

ساری - ایرنا - طرح زیرسازی و آسفالت معابر شهر کوهیخیل شهرستان جویبار روز پنجشنبه همزمان با ششمین روز از هفته به بهره‌بردای رسید.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، شهردار کوهیخیل در آئین بهره برداری از این طرح ها گفت : به مناست هفته دولت زیرسازی و آسفالت معابر شهری در شهر کوهیخیل به مساحت ۱۶ هزار و ۵۰۰ متر و آسفالت ۱۵ هزار متر مربع به بهره برداری رسیده است .

علی اصغر قاسمی با بیان اینکه زیرسازی و آسفالت ۲۵ کوچه در شهر کوهیخیل انجام شده است ، افزود : این طرح ها با هزینه ای بالغ بر ۸۸۲ میلیون تومان از محل منابع داخلی به بهره بردای رسیده است .

همچنین امروز کلنگ یک سالن کشتی در شهر کوهیخیل به زمین زده شد.

فرماندار شهرستان جویبار هم در این مراسم گفت که به مناسبت هفته دولت ۲۲ طرح عمرانی ، اشتغالزایی با هزینه ایی بالغ بر ۱۸ میلیارد تومان به بهره برداری می رسد .

سید علی اسد با اعلام اینکه شهرستان جویبار به پایتخت کشتی معروف است ، بیان کرد : کلنگ سالن کشتی پنج هزار نفری در سال ۹۵ به زمین زده شد اما مدتی این پروژه متوقف مانده است .

وی از معاون سیاسی استاندار خواست تا با پیگیری های به عمل آمده برای ادامه روند اجرای این پروژه نهایت تلاش خود را بکند چرا که یکی از مهم ترین مطالبات جوانان و ورزشکاران این شهرستان ادامه روند اجرایی این سالن است .

۷۳۳۴/۱۶۵۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =