۷ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۴۴
کد خبرنگار: 1449
کد خبر: 83457346
۰ نفر

برچسب‌ها

معاون استاندار : انسجام، توسعه همدان را شتاب بخشیده است

همدان _ ایرنا_ معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری همدان گفت: با مدیریت خوب استاندار، وحدت، انسجام و تعامل بین مجموعه مدیران، مردم و نمایندگان مجلس روند توسعه و پیشرفت استان شتاب گرفته است.

ظاهر پورمجاهد روز پنجشنبه در آئین بهره برداری از طرح های عمرانی بخش جوکار ملایر اظهار داشت: هر کجا با انسجام و وحدت حرکت کردیم با دریافت پاسخ مثبت توانستیم با قدرت مقابل دشمنان بایستیم.

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی و معیشتی و ایجاد تنگناهایی در مسیر حرکت دولت افزود: تلاش مسئولان و دولتمردان رفع مشکلات مردم و پاسخگویی به نیاز آنها است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار همدان ادامه داد: به واسطه تلاش های خوب دولت امروز صادرات و تجارت خارجی روند مثبتی دارد و با وجود تمامی کارشکنی های دشمنان، تراز تجاری ما ثباتی بهتر از گذشته دارد.

پورمجاهد با اشاره به کنترل تورم و ذخیره کالاهای اساسی در بنادر، عملکرد دولت را در تمامی حوزه ها به ویژه گازرسانی روستایی مطلوب ارزیابی کرد و گفت: روزانه ۱۰ روستا در کشور عملیات گازرسانی آنها به بهره برداری می رسد.

وی با بیان اینکه نمونه عینی انسجام، تعامل و وحدت در ملایر وجود دارد ادامه داد: بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی بیش از ۶ هزار میلیارد ریال طرح عمرانی و اقتصادی هفته دولت در ملایر نشان می دهد که حرکت بسیار خوبی در این شهرستان آغاز شده و مجموعه مدیران و نمایندگان دست در دست یکدیگر براب توسعه تلاش می کنند.

پورمجاهد بیان کرد: هفته دولت ۷۰۵ طرح عمرانی و اقتصادی با اعتباری افزون بر ۱۱ هزار میلیارد ریال در استان همدان بهره برداری و یا عملیات اجرایی آنها آغاز و برای یک هزار و ۲۵۰ تن اشتغال ایجاد شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار همدان با اشاره به تلاش های خوب فرماندار ویژه ملایر و شتاب بخشیدن به حرکت رو به جلوی این شهرستان، هزینه کرد بیش از چهار میلیارد ریال طرح در روستاهای بخش جوکار همزمان با هفته دولت را قابل تحسین دانست و ادامه داد: خرده اعتبار دهیاری ها می تواند در حوزه توسعه و عمران کاربردی و اثربخش باشد.

پورمجاهد تاکید کرد: دهیاران می توانند در حوزه اشتغال، سرمایه گذاری، بهبود معیشت مردم و افزایش درآمد خانوارهای روستایی بیشتر کار و تلاش کنند.

در آخرین روز از هفته دولت، ۲۷۵ میلیارد و ۴۴۵ میلیون ریال طرح عمرانی در بخش های جوکار و سامن ملایر به بهره برداری رسید و یا عملیات اجرایی آنها آغاز شد.

در بخش جوکار عملیات اجرایی پارک حسین آباد شاملو و گازرسانی به چهار روستا آغاز و همزمان چهار طرح دهیاری های این بخش در مجموع با اعتباری افزون بر ۲۴ میلیارد و ۸۸۵ میلیون ریال افتتاح شد.

همچنین ساختمان اداری آب و فاضلاب شهر جوکار و همزمان هشت طرح دیگر آب و فاضلاب شهری ملایر با اعتبار ۳۱ میلیارد و ۶۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید.

در مجموع ۱۳۰ طرح عمرانی و اقتصادی با اعتباری بیش از ۶ هزار میلیارد ریال همزمان با هفته دولت در ملایر بهره برداری و یا عملیات اجرایی آنها آغاز شد.
۷۵۲۸/۲۰۸۷

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha