حماس از ارتش لبنان قدردانی کرد

تهران – ایرنا – جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) روز پنجشنبه از مقابله ارتش لبنان با پهپادهای رژیم صهیونیستی که حریم هوایی این کشور را نقض کردند، قدردانی کرد.

به نوشته روزنامه النهار لبنان، حماس شجاعت و شهامت ارتش لبنان و دولت این کشور در مقابله با پهپادهای صهیونیستی ستود.

حماس تاکید کرد که ملت فلسطین در کنار لبنان و مقاومت برای مقابله با تجاور دشمن صهیونیستی به این کشور ایستاده است.

چهارشنبه شب نیروهای ارتش لبنان به سوی سه فروند پهپاد صهیونیستی در منطقه «العدیسه» واقع در  مرز لبنان و سرزمین‌های اشغالی آتش گشودند و موجب فرار آن ها شدند.

دو فروند پهپاد متجاوز رژیم صهیونیستی بامداد یکشنبه نیز با نقض حریم هوایی لبنان، در جنوب بیروت در منطقه ضاحیه سقوط کردند. پهپاد اول هیچ گونه خسارتی به همراه نداشت، ولی پهپاد دوم که مجهز به بمب بود، به بخشی از ساختمان رسانه ای حزب الله خساراتی وارد کرد.

پس از تجاوز هوایی رژیم صهیونیستی با پهپادهای انتحاری به لبنان "سید حسن نصرالله" دبیرکل این حزب در واکنش به این تجاوز اعلام کرد: تجاوز صهیونیست‌ها بی پاسخ نخواهد ماند و زمانی که اسرائیل، لبنان را بمباران می کرد به پایان رسیده و امروز لبنان در امنیت به سر می برد.

از سوی دیگر، تارنمای شبکه خبری "راشاتودی" اعلام کرد، در ادامه تحولات امنیتی فلسطین اشغالی، پلیس رژیم صهیونیستی محدودیت هایی را بر حرکت خودورهای غیرنظامی در مرز با لبنان اعمال کرده است و فقط خودروهای نظامی معین اجازه عبور و مرور در این نقاط را دارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =