امید و عدالت راه اجرای گام دوم انقلاب است

قشم - ایرنا - گام دوم انقلاب با امید بخشی به مردم و ایجاد هر چه بیشتر عدالت در عرصه های مختلف جامعه اجرایی می شود وخدماتی که در عرصه‌های مختلف به مردم ارائه می شود، امید و ایستادگی ملت را افزایش می دهد.

به گزارش ایرنا، رییس مجمع نمایندگان شورای اسلامی استان هرمزگان روز پنجشنبه در آیین بهره برداری از مدرسه ۱۲ کلاسه  درگهان گفت: امروز دولت در میدان کارزار توسعه قرار دارد و همه باید به دولت کمک کنند تا با موفقیت در این عرصه، امید را در جامعه بیش از پیش زنده نگاه دارد.

محمد آشوری تازیانی افزود: مناسبات جهان امروز بدون عدالت شکل گرفته و از این رو ایستادگی در برابر تهدیدات قدرت‌های سلطه نیازمند وحدت و همدلی است.

وی تصریح کرد: اقتدار امروز جمهوری اسلامی به دلیل هزینه های سنگینی است که پیش از این پرداخت شده است.

 رییس مجمع نمایندگان شورای اسلامی استان هرمزگان افزود: اگر امروز پیشرفته ترین پهباد آمریکایی منهدم و کشتی انگلیسی با اقتدار توقیف می شود به دلیل خون هایی است که برای استقلال و اقتدار این ملت ریخته شد.

وی ادامه داد:  فرهنگ مدیریت جهادی شرایطی را ایجاد کرده است که با همه فشارهای وارد شده از سوی دشمنان، گام‌های بلندی برداشته شد و گام دوم انقلاب نیز با همین نوع مدیریت و با صلابت گام اول برداشت خواهد شد.

آشوری تازیانی اظهار کرد: این ملت امتحان خود را پس داده است و آزمایش دوباره آن با روش نخ‌نمای تحریم‌های ظالمانه جز پایداری بیشتر مردم ایران، نتیجه دیگری را رقم نخواهد زد.

همزمان با ششمین روز از هفته دولت، مدرسه ۱۲ کلاسه ابن سینای شهر درگهان با ۲۴ میلیارد ریال هزینه با حضور استاندار هرمزگان و هیات همراه به بهره برداری رسید.

۷۵۰۰

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =