۷ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۱۸
کد خبرنگار: 999
کد خبر: 83456898
۰ نفر

برچسب‌ها

عاملین تیراندازی در سنندج دستگیر شدند
عکس تزئینی است

سنندج - ایرنا - فرمانده انتظامی استان کردستان گفت: عاملین تیراندازی با اسلحه شکاری شب گذشته در سنندج که بر اثر اختلافات خانوادگی روی داد، دستگیر شدند.

سردار علی آزادی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ساعت ۲۴ چهارشنبه گذشته اعضای ۲ خانواده در یکی  از محلات شهر سنندج بر اثر اختلافات خانوادگی با هم درگیر می‌شوند که عضو یکی از خانواده‌ها با استفاده از اسلحه شکاری به طرف دیگر تیراندازی می‌کند که منجر به زخمی شدن یک نفر (یک زن) می‌شود.  
فرمانده انتظامی کردستان اضافه کرد: بلافاصله موضوع به مرکز فوریت‌های پلیس اطلاع داده شد اما متهمان قبل از حضور ماموران انتظامی با خودرو از محل متواری می‌شوند.

وی افزود: ساعتی بعد خودروی پراید متهمان در تقاطع جام جم سنندج توسط گشت کلانتری ۱۶ ‌شناسایی شد که در تعقیب و گریز، متهمان به طرف پلیس تیراندازی کرده و پلیس نیز برا ی متوقف کردن آنها مجبور به  استفاده از سلاح طبق قانون می شود.
سردار آزادی گفت: در اثر تیراندازی متهمان به سمت پلیس یک مامور انتظامی به صورت سطحی زخمی شد و در نهایت با تلاش ماموران انتظامی ۲ مرد و یک زن سرنشین خودرو دستگیر می‌شوند.  
وی یادآور شد: ۲ قبضه شمشیر و یک قبضه اسلحه شکاری از متهمان کشف شد.  
سردار آزادی تاکید کرد: این خانواده اهل کرمان بودند که با خانواده سنندجی نسبتی فامیلی داشته و پس از اختلافات خانوادگی اقدام به تیراندازی کرده بودند.

فرمانده انتظامی کردستان با بیان اینکه حال مامور زخمی رضایت بخش است، افزود: خانم مجروح نیز اینک در بیمارستانی در شهر سنندج تحت درمان است و تحقیقات در ارتباط با این  درگیری و تیراندازی توسط پلیس در دست انجام است.   
۶۱۰۸/۹۱۰۲

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =