۱۰ طرح آب‌رسانی در چهارمحال و بختیاری به بهره‌برداری رسید

شهرکرد- ایرنا- مدیرکل دفتر فنی استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: به مناسبت هفته دولت ۱۰ طرح آب‌رسانی در این استان بهره‌برداری شد.

احسان امانی بابادی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تاکید کرد: از مجموع این طرح‌ها ۷ مورد در حوزه آب و فاضلاب روستایی و ۳ مورد در بخش آب و فاضلاب شهری چهارمحال و بختیاری است.

وی افزود: برای اجرای این تعداد طرح آب‌رسانی در چهارمحال و بختیاری ۵۲۵ میلیارد و ۱۶۲ میلیون ریال از محل اعتبارات ملی، استانی و داخلی هزینه شد.

امانی بابادی تصریح کرد: از مجموع اعتبارات طرح‌های افتتاحی آب‎‌رسانی چهارمحال و بختیاری در هفته دولت سال‌جاری ۱۹۰ میلیارد و ۱۶۲ میلیون ریال و برای طرح‌های آب و فاضلاب روستایی و ۳۳۵ میلیارد ریال برای آب و فاضلاب شهری هزینه شده است.

وی یادآور شد: با بهره‌برداری از این طرح‌ها ۱۶ نفر اشتغالزایی شامل ۷ نفر در حوزه آب و فاضلاب روستایی و ۹ نفر در بخش آب و فاضلاب شهری ایجاد شده است.

مدیرکل دفتر فنی استانداری چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: همچنین به مناسبت هفته دولت سال‌جاری عملیات اجرایی ۲ طرح جدید آب‌رسانی در حوزه آب و فاضلاب شهری این استان آغاز شد.

امانی بابادی گفت: این طرح‌ها با پیش‌بینی و برآورد اعتباری ۷۰۰ میلیارد ریالی اجرا می‌شوند.

به گزارش ایرنا، هفته دولت سال‌جاری ۳۶۳ طرح با ۴ هزار و ۴۳۰ میلیارد ریال اعتبار و یکهزار و ۶۲۰ نفر استغالزایی مستفقیم در چهارمحال و بختیاری افتتاح، بهره‌برداری و کلنگ‌زنی شد.

دوم تا هشتم شهریورماه همزمان با سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر به نام "هفته دولت" نامگذاری شده است.

۷۳۶۲/۲۰۹۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =