۱۸ طرح شهرستان فارسان به بهره‌برداری رسید

شهرکرد- ایرنا- همزمان با ششمین روز از هفته دولت از ۱۸ طرح شهرستان فارسان با حضور معاون عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری روز پنجشنبه به بهره برداری رسید.

 فرماندار شهرستان فارسان گفت: برای بهره‌برداری از این طرح‌ها ۲۲۵ میلیارد ریال اعتبار ملی، استانی، داخلی،؛ تسهیلاتی و آورده شخصی سرمایه‌گذاران بخش خصوصی هزینه شده است.

مرداس طاهری روز پنجشنبه در آیین بهره‌برداری همزمان از طرح‌های شهرستان فارسان تاکید کرد: با بهره‌برداری از طرح‌های یاد شده در شهرستان فارسان ۷۶ نفر به صورت مستقیم مشغول به کار شدند.

فرماندار شهرستان فارسان تصریح کرد: کاربری طرح‌های بهره‌برداری شده این شهرستان شامل زیرساخت، ورزشی، کشاورزی، صنعتی، دامپروری و بهداشت و درمان است.

وی یادآور شد: طرح‌های بهره‌برداری شده شهرستان فارسان در هفته دولت سال‌جاری از سوی ۱۰ دستگاه اجرایی انجام شده‌اند.

فرماندار شهرستان فارسان اظهار داشت: همزمان با ششمین روز از هفته دولت عملیات اجرایی ۱۵ طرح جدید در این شهرستان آغاز شد و برای اجرای این تعداد طرح ۱۲۵ میلیارد ریال اعتبار از منابع ملی و استانی پیش‌بینی و برآورد شده است.

به گزارش ایرنا، هفته دولت سال‌جاری ۳۶۳ طرح با ۴ هزار و ۴۳۰ میلیارد ریال اعتبار و یکهزار و ۶۲۰ نفر استغالزایی مستفقیم در چهارمحال و بختیاری افتتاح، بهره‌برداری و کلنگ‌زنی می‌شود.

دوم تا هشتم شهریورماه همزمان با سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر به نام "هفته دولت" نامگذاری شده است.

شهرستان فارسان در ۳۵کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری قرار دارد.

۷۳۶۲/۲۰۹۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =