۷ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۴۹
کد خبرنگار: 1828
کد خبر: 83456794
۰ نفر

برچسب‌ها

خدمات امروز نتیجه تلاش شبانه روزی مدیران است

جیرفت - ایرنا - به گفته معاون نظارت پارلمانی رئیس جمهوری هر خدمت دولت یک سنگر در مقابل دشمن به شمار می رود و خدمات امروز نتیجه تلاش شبانه روزی مدیران است.

به گزارش ایرنا، معاون نظارت پارلمانی رئیس جمهوری روز پنجشنبه در آئین بهره برداری از طرح های فرودگاهی جیرفت ضمن گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت اظهار داشت: خدمات دولت، خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و دشمنان به دنبال کم رنگ نشان دادن خدمات نظام و نامید کردن مردم هستند لذا این خدمات باید به مردم اطلاع رسانی شود.
جواد هروی افزود: با شرایط مالی امروز، فعالیت های عمرانی و  مهندسی به سختی انجام می شود و این فعالیت ها نشان دهنده تلاش شبانه روزی مجموعه دولت است. 
سه طرح فرودگاه جیرفت به بهره برداری رسید
 در ششمین روز از هفته دولت سه طرح فرودگاهی در جیرفت با حضور معاون نظارت پارلمانی رئیس جمهوری، نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل فرودگاه های استان کرمان، فرماندار جیرفت و جمعی از مسئولان محلی به بهره برداری رسید.
مدیرکل فرودگاه های استان کرمان در این آیین گفت: با حمایت دولت و پیگیری نماینده های مردم جنوب کرمان در مجلس شورای اسلامی، سامانه روشنایی (لایتینگ) فرودگاه جیرفت برای پروازهای شب راه اندازی شد.
علی قاسم زاده افزود: سامانه روشنایی باند فرودگاه جیرفت با اعتبار ۸۰ میلیارد ریال راه اندازی شد.
وی ادامه داد: این سیستم شامل ۵۲ کیلومتر کابل کشی است.

افتتاح طرح فیبر نوری و کانال هواساز  
سرپرست فرودگاه جیرفت نیز گفت: طرح فیبر نوری با اعتبار ۳۵۰ میلیون تومان و  ۲ پکیج کانال هواساز با اعتبار ۲۷ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

حامد رئیسی افزود: فرودگاه جیرفت شهریور ماه ۱۳۹۳ پس از هفت سال وقفه به دلیل توسعه عوامل پروازی، توسط وزیر کشور مورد بهره برداری مجدد قرار گرفت.
زمینه افزایش پروازهای فرودگاه جیرفت فرآهم شد
فرماندار جیرفت هم گفت: پیش از این، امکان پرواز در شب را نداشتیم ولی امروز با تلاش مجموعه فرودگاهی قابلیت پرواز در شب ها را نیز داریم.
ابوذر عطاپور وزیری افزود: سامانه روشنایی برای افزایش سطح پروازهای فرودگاه جیرفت و خدمات دهی در شب راه اندازی شده است. 
وی گفت: در حال حاضر ۲ پرواز رفت و برگشت از مقصد تهران به جیرفت در روزهای سه شنبه و پنجشنبه هر هفته توسط شرکت هواپیمایی ماهان انجام می شود. 
وی با بیان اینکه این فرودگاه هفت شهرستان جیرفت، عنبرآباد،‌ فاریاب، رودبار جنوب،‌ کهنوج،‌ قلعه گنج و منوجان را تحت پوشش دارد، گفت: با توجه به جمعیت منطقه، افزایش تعداد پروازها نیاز ضروری فرودگاه جیرفت است که پیگیر تحقق این مهم هستیم.
شهرستان جیرفت با ۳۰۸ هزار نفر جمعیت در فاصله ۲۳۰ کیلومتری جنوب کرمان واقع شده است. 
۷۴۵۰/۷۴۲۹