۷ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۴۲
کد خبرنگار: 1160
کد خبر: 83456789
۰ نفر

برچسب‌ها

درخشش کشتی گیران نونهال گیلانی در المپیاد استعدادهای برتر کشور

رشت - ایرنا - کشتی گیران نونهال گیلانی در دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشوردر اردبیل خوش درخشیدند.

رئیس هیات کشتی استان گیلان روز پنجشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در پایان این رقابت ها ، کشتی گیران گیلانی موفق به کسب یک مقام قهرمانی و مدال طلا و همچنین دو عنوان نایب قهرمانی و مدال نقره این دوره از  مسابقات شدند.

نقی هدایتی افزود: بر این اساس و در جریان این دوره از رقابت ها، سیدمرصاد میریحیی پور کشتی گیر شایسته گیلانی در وزن ۶۲ کیلوگرم با غلبه بر تمامی رقبای خود مقام قهرمانی و مدال طلای المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور را کسب کرد.

وی ادامه داد: همچنین صالح سیف خانی دیگر کشتی گیر گیلانی حاضر در این دوره از رقابت ها ، در وزن ۳۸ کیلوگرم موفق شد مقام نایب قهرمانی را کسب و مدال نقره این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دهد.

وی ادامه داد:  فرزان شیرزاد دیگر کشتی گیر شایسته گیلانی حاضر در مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور نیز ، در وزن ۱۰۰ کیلوگرم توانست مقام نایب قهرمانی را تصاحب و مدال نقره این مسابقات را بر گردن بیاویزد.

رئیس هیات کشتی استان گیلان خاطرنشان کرد: تیم کشتی نونهالان پسر گیلان با کسب یک مدال طلا و دو مدال نقره ، در مجموع تیمی نیز مقام پنجم دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور را کسب کرد.

هدایتی خاطرنشان کرد: در دومین دوره مسابقات کشتی المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور، زبده ترین کشتی گیران نونهال از استان های مختلف حضور  در استان اردبیل با هم به رقابت پرداختند.

۷۲۸۵ /6030

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =