تکمیل طرح های ورزشی خراسان رضوی چهار هزار میلیارد ریال نیاز دارد

سبزوار- ایرنا- خراسان رضوی حدود ۱۱۰ طرح نیمه تمام ورزشی دارد که تکمیل آنها چهار هزار میلیارد ریال نیاز دارد.

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی روز پنجشنبه در سفر به شهرستان خوشاب گفت: در سال جاری ۹۰ طرح ورزشی در این استان به بهره برداری می رسد که معادل هشت سال گذشته است.
فرزاد فتاحی افزود: اولویت اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی تکمیل طرح های نیمه تمام از طریق خصوصی سازی و جلب مشارکت خیران است.
 وی اظهار داشت: در کنار تکمیل طرح های نیمه تمام یکی از برنامه های این نهاد احداث طرح های ورزشی زود بازده است از این رو ۵۰ زمین چمن مصنوعی از محل اعتبارات ملی و استانی در سال جاری به بهره برداری می رسند و همین تعداد برای سال ۹۹ احداث می شوند.
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: هم اکنون سرانه فضای ورزشی استان کم است و نیاز داریم  فضاهای ورزشی سایر دستگاه ها در اختیار مردم قرار داده شود.  
وی با اشاره به افزایش اعتبارات اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی افزود: امسال حدود یک هزار میلیارد ریال پیش برای این اداره کل در نظر گرفته شده که ۶۷۰ میلیارد ریال آن اعتبار استانی و مابقی از طریق وزارت ورزش و جوانان تامین می شود.
وی ادامه داد: با هدف سلامت روانی، جسمی و کاهش آسیب های اجتماعی ترویج ورزش های همگانی به عنوان ورزش کم هزینه که نیاز به فضای ورزشی خاصی ندارد در دستور کار این اداره کل است.
خوشاب در ۱۷۵ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.

۸۱۴۵/۷۴۹۵/۶۰۵۳

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =