۷ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۹:۲۶
کد خبرنگار: 2099
کد خبر: 83456479
۰ نفر

برچسب‌ها

اقتصاد مقاومتی نسخه شفابخش اقتصاد کشور است

بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان گفت: تلاش در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی نسخه شفابخش اقتصاد کشور است و می‌تواند توطئه‌های دشمنان در حوزه اقتصادی را خنثی کند.

فریدون همتی شامگاه چهارشنبه در آیین ارتقاء مرکز بخش بندزرک شهرستان میناب به شهر، اظهار داشت: در شرایط امروز کشور، اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی به طور جدی در حال پیگیری می باشد و دولت با تمام توان در حال تلاش برای به کارگیری ظرفیت ها و فرصت های داخلی است.

وی بیان داشت: کشور ما به سرعت در حال توسعه و پیشرفت است و توانسته ایم با ایستادگی و مقاومت، قدرت و عظمت ملت ایران را به جهانیان نشان دهیم.

همتی با اشاره به ارتقاء مرکز بخش بندزرک به شهر، گفت: از امروز شهرداری بندزرک به طور رسمی افتتاح و شروع به کار می کند که موجب توسعه پرشتاب این بخش و شهر بندزرک می شود.

استاندار هرمزگان بیان داشت: تلاش می‌کنیم نیازهای بخش بندزرک در حوزه‌های مختلف از جمله آب، راه و دیگر بخش ها به سرعت تامین شود.

همتی تصریح کرد: در هفته دولت سال جاری شاهد بهره برداری از پروژه های متعدد در مناطق مختلف کشور، از جمله در استان هرمزگان هستیم و افزون بر ۱۶۰ میلیارد تومان پروژه در شهرستان میناب نیز به بهره برداری رسید.

استاندار هرمزگان ابراز داشت: افتتاح و بهره برداری از این پروژه‌ها نشان می‌دهد که دولت با تمام توان در حال کار و تلاش و خدمت به مردم است.

شهرستان میناب در ۹۰ کیلومتری شرق بندرعباس مرکز استان هرمزگان واقع شده و بندزرک از جمله توابع این شهرستان است.

دوم تا هشتم شهریورماه به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر به نام هفته دولت نام گذاری شده است.

۷۱۹۸/۶۰۴۸

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =