۶ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۲۳:۰۸
کد خبرنگار: 1828
کد خبر: 83456392
۰ نفر

برچسب‌ها

۲ طرح عمرانی در جیرفت به بهره برداری رسید
افتتاح ۲ طرح عمرانی در جیرفت

جیرفت - ایرنا - در پنجمین روز از هفته دولت یک طرح روشنایی معابر و یک طرح آب رسانی با اعتبار ۱۷ میلیارد ریال در جیرفت به بهره برداری رسید.

فرماندار جیرفت عصر چهارشنبه در حاشیه این آیین به خبرنگار ایرنا گفت: طرح روشنایی ورودی شهر جیرفت حدفاصل میدان امام حسین (ع) تا پلیس راه به طول چهار کیلومتر با اعتبار ۹ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
وی به طرح تامین آب آشامیدنی منطقه باغبابوئیه جیرفت اشاره کرد و افزود: این طرح با عملیات اجرایی حفر و تجهیز یک حلقه چاه، نصب اتاقک موتورخانه، اجرای خط برق به طول یکهزار و ۶۵۰ متر، خرید و اجرای خط انتقال به طول ۲ هزار و ۷۰۰ متر با اعتبار هشت میلیارد ریال زمینه بهرمندی یکهزار و ۸۵۰ نفر از آب آشامیدنی سالم را فراهم کرد.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای جیرفت نیز با اشاره به طرح روشنایی معابر گفت: با توجه به حجم تردد در مبادی خروجی و ورودی جیرفت به سمت پلیس راه به ویژه وسایل نقلیه سنگین و تریلرهای ترانزیت، ایمن سازی این محور در اولویت قرار گرفت. 
اکبر سلیمانی از اجرای سه کیلومتر شیار لرزاننده طولی به صورت دو طرفه در ورودی جیرفت از سمت پلیس راه این شهرستان خبر داد و گفت: به زودی عملیات خط کشی و برجسته سازی ایمنی در حاشیه این محور توسط اداره ایمنی و حریم انجام خواهد شد تا ضمن ایجاد دید مناسب، به آگاه سازی بیشتر رانندگان برای جلوگیری از خروج از محور کمک کند.
وی اظهار داشت: با اجرای پروژه روشنایی در این محور، امیدواریم دیگر شاهد تصادفی در این محدوده نباشیم.

شهرستان جیرفت با ۳۰۸ هزار نفر جمعیت در فاصله ۲۳۰ کیلومتری جنوب کرمان واقع شده است. 

۷۴۵۰/۷۴۲۹