۶ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۲۲:۴۰
کد خبرنگار: 1368
کد خبر: 83456367
۰ نفر

برچسب‌ها

انفجار گاز در اصفهان موجب سوختگی و مصدومیت سه زن شد

اصفهان- ایرنا- براثر انفجار گاز در منزلی در خیابان درخشان خیابان امام خمینی(ره) شهر اصفهان چهارشنبه شب موجب مصدومیت و سوختگی سه زن شد.

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان در گفت‌ و گو با خبرنگار ایرنا گفت: این حادثه ساعت ۲۰   به سامانه ۱۱۵ اعلام و سه واحد امدادی به محل اعزام شدند.
غفور راستین افزود: نیروهای اورژانس با حضور در محل و انجام خدمات درمانی اولیه سه زن را که دچار سوختگی شدند به بیمارستان سوانح و سوختگی امام موسی کاظم(ع) اصفهان منتقل کردند.
همچنین مدیر روابط عمومی و سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان به خبرنگار ایرنا گفت: این حادثه توسط عوامل اورژانس در ساعت ۲۰ و ۱۰ دقیقه به آتش نشانی اعلام شد و نیروهای ایستگاه شماره ۲۱ خیابان امام رضا(ع) به محل اعزام شدند.
فرهاد کاوه آهنگران افزود: شواهد موجود در صحنه حادثه نشان‌دهنده انفجار گاز است اما هنوز علت انفجار و نوع آن مشخص نشده و توسط کارشناسان سازمان آتش‌نشانی در دست بررسی است.
وی تصریح کرد: این منزل مسکونی در مجاورت چند باب مغازه که فعالیت آن‌ها شارژ کپسول‌های گاز است قرار دارد ولی در زمان انفجار این مغازه‌ها بسته بودند.
وی با بیان اینکه این انفجار حریقی به دنبال نداشته است تاکید کرد: علت بروز این حادثه فردا توسط کارشناسان اعلام خواهد شد.
/6026/۷۱۳۵/ 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =