۶ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۲۳:۴۷
کد خبرنگار: 2166
کد خبر: 83456365
۰ نفر

برچسب‌ها

جشنواره تئاتر خوزستان در شوش به کار خود پایان داد

دزفول-ایرنا-پس از چهار روز رقابت گروه های نمایشی، سی و یکمین جشنواره تئاتر استان خوزستان در شوش با انتخاب برگزیدگان به کار خود پایان داد.

به گزارش ایرنا ، آئین اختتامیه سی و یکمین جشنواره تئاتر استان خوزستان عصر چهارشنبه با حضور نماینده مردم شوش درمجلس شورای اسلامی ،مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، فرماندار شهرستان شوش، معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، هیئت داوران جشنواره و هنرمندان گروه های شرکت کننده برگزار شد.

براساس آرای هیئت داوران جشنواره در بخش طراحی بروشور،  محمد مصطفی مهدوی طراح بروشور نمایش «ملاقات چشم و عدد» از بندرماهشهر برگزیده شد و لوح تقدیر و جایزه نقدی دریافت کرد.

در بخش طراحی گریم مینا ملحانی طراح گریم نمایش «شوومان» از امیدیه برگزیده شد.

لوح تقدیر و جایزه نقدی به ایمان نخلستانی طراح نور نمایش «همه فرزندان مکبث» از اهواز اهداء گردید.

در بخش طراحی لباس نیز لوح تقدیر و جایزه نقدی به سارا حسین پور طراح لباس نمایش «همه فرزندان مکبث» از اهواز اهداء شد.

در بخش جلوه های صوتی، لوح تقدیر و جایزه نقدی به بهرام آریان فر و عصمت حسین پور جلوه های صوتی نمایش «پرتقالی که از درخت سیب افتاد» از شوش تعلق گرفت.

در بخش موسیقی، لوح تقدیر و جایزه نقدی به آرش خوشنام آهنگساز نمایش «داهول» از اندیمشک تعلق گرفت.

دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به بهفر کایدی آهنگساز نمایش «همه فرزندان مکبث» از اهواز تعلق گرفت.

در بخش طراحی صحنه، رتبه سوم، لوح تقدیر و جایزه نقدی به حسین کارگر طراح صحنه نمایش «ملاقات چشم و عدد» از بندرماهشهر اهداء شد.

رتبه دوم، لوح تقدیر و جایزه نقدی به زهرا مرادی پور طراح صحنه نمایش «داهول» از اندیمشک تعلق گرفت و رتبه اول،  دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به مجتبی رستمی فر و مازیار کایدی طراحان صحنه نمایش «همه فرزندان مکبث» از اهواز اهداء شد.

لوح تقدیر و جایزه نقدی به طور مشترک به بازیگران کودک و نوجوان شامل ایلیا خیرالهی بازیگر نمایش «همه فرزندان مکبث» از اهواز،  آرام آقایی بازیگر نمایش «سرگذشت نابهنگام زنی که مدام می خندید» از اهواز، متین آقایی بازیگر نمایش «سرگذشت نابهنگام زنی که مدام می خندید» از اهواز و سوفیا زبیدی بازیگر نمایش «آداب تئاتر» از اهواز اهدا شد.

در بخش بازیگری زن، رتبه سوم،  لوح تقدیر و جایزه نقدی بطور مشترک به شکوفه جودکی بازیگر نمایش «داهول» از اندیمشک و خدیجه بابادی بازیگر نمایش «همه فرزندان مکبث» از اهواز اهدا شد.

رتبه دوم، لوح تقدیر و جایزه نقدی به فاطمه نژاد نیلی بازیگر نمایش «سرگذشت نابهنگام زنی که مدام می خندید» از اهواز اهدا شد و رتبه اول،  تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی بطور مشترک به زینب مجدمی بازیگر نمایش «آداب تئاتر» از اهواز و شیرین دژاگه بازیگر نمایش «همه فرزندان مکبث» از اهواز اهدا شد.

در بخش بازیگری مرد نیز لوح تقدیر و جایزه نقدی به احمد طاهرپور بازیگر نمایش «ملاقات چشم و عدد» از بندرماهشهر اهدا شد.

رتبه سوم، لوح تقدیر و جایزه نقدی بطور مشترک به سیدجاسم موسوی راد بازیگر نمایش «سرگذشت نابهنگام زنی که مدام می خندید» از اهواز و بهمن دریکوندی بازیگر نمایش «داهول» از اندیمشک اهدا شد.

رتبه دوم، لوح تقدیر و جایزه نقدی به امجد جلالی بازیگر نمایش «همه فرزندان مکبث» از اهواز اهدا شد.

رتبه اول، دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی نیز به عبدالرضا نصاری بازیگر نمایش «همه فرزندان مکبث» از اهواز اهدا شد.

در بخش کارگردانی،  لوح تقدیر و جایزه نقدی به سیدجاسم موسوی راد کارگردان نمایش «سرگذشت نابهنگام زنی که مدام می خندید» از اهواز اهدا شد.

رتبه سوم، لوح تقدیر و جایزه نقدی به ایوب بختیاری کارگردان نمایش «آداب تئاتر» از اهواز اهدا شد.

رتبه دوم، لوح تقدیر و جایزه به مهدی آشوغ کارگردان نمایش «داهول» از اندیمشک اهدا شد.

رتبه اول،  دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به مجتبی رستمی فر کارگردان نمایش «همه فرزندان مکبث» از اهواز اهدا شد.

در بخش نمایشنامه نویسی،  لوح تقدیر و جایزه نقدی به سیاوش عالیپور نمایشنامه نویس نمایش «سرگذشت نابهنگام زنی که مدام می خندید» از اهواز اهدا شد.

رتبه سوم، لوح تقدیر و جایزه نقدی به ایوب بختیاری نمایشنامه نویس نمایش «آداب تئاتر» از اهواز اهدا شد.

رتبه دوم، لوح تقدیر و جایزه نقدی به مهدی شفیعی زرگر نمایشنامه نویس نمایش «همه فرزندان مکبث» از اهواز اهدا شد و رتبه اول،  دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به مهدی آشوغ نمایشنامه نویس نمایش «داهول» از اندیمشک اهدا شد.

هیئت داوران سی و یکمین جشنواره تئاتر استان خوزستان همچنین نمایش های برگزیده را شامل نمایش «همه فرزندان مکبث» به کارگردانی مجتبی رستمی فر از اهواز و نمایش «داهول» به کارگردانی مهدی آشوغ از اندیمشک اعلام کرد.

سی و یکمین جشنواره تئاتر استان خوزستان  در شهرستان شوش برگزار شد.

۳۰۲۲/۷۲۸۰

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =