برخی مسئولان درک صحیحی از حرکت‌های جهادی ندارند

قم – ایرنا – تولیت حرم مطهر حضرت معصومه(س) با تاکید بر ضرورت درک صحیح مسئولان از اهمیت فعالیت های گروه های جهادی گفت: برخی موانع در برابر حرکت‌های جهادی ناشی از نبود درک صحیح توسط مسئولان است.

به گزارش روابط عمومی آستان مقدس حرم حضرت معصومه(س)، آیت الله سیدمحمد سعیدی روز چهارشنبه در دیدار جمعی از جوانان گروه‌های جهادی، ورزشکار و نخبه استان قم، افزود: حرکت جهادی نیازمند حوصله، صبر و استمرار است و باید همه مسئولان ضمن تلاش برای رفع موانع پیش پای فعالیت جهادی، پیگیر مطالبات گروه های جهادی باشند.

وی با انتقاد از برخی باورهای عجیب و اشتباه میان برخی مسئولان پیرامون حرکت های جهادی ادامه داد: برخی مسئولان با باورهای عجیب و برداشت های استباه از حرکت های جهادی، موانعی در مسیر حرکتی گروه های جهادی است که حضور این افراد در مناصب بالا که جز قفل زدن بر کارهای کاری انجام نمی دهند، جای تأسف است.

تولیت حرم حضرت معصومه(س) افزود: زمینه برای جایگزینی نیروهای جوان و تازه نفس به جای مدیران ناکارآمد به طور قطع اثربخش و ضروری است.

آیت‌الله سعیدی اظهار داشت: گشودن عرصه‌های گوناگون و اولویت بندی در سنگرهای مختلف را در مرحله بروز مشکلات لازمه ادامه حرکت‌های جهادی است.

وی در ادامه با تبریک ایام عید غدیر و روز مباهله، غدیر را همچون رودی خروشان و مستمر در تاریخ دانست و گفت: در حالی که مردم عهد پیامبر(ص) را در چنین روزی به فراموشی سپردند و عواقب و آثار سنگین آن گریبان جامعه اسلامی را گرفت و خسارات بسیاری را به جا گذاشت.

تولیت حرم حضرت معصومه(س) افزود: جای شکر دارد که پس از سال‌ها، با انقلاب شکوهمند انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام خمینی(ره) گرامیداشت یاد غدیر به جامعه اسلامی برگشت که البته هنوز جای کار بسیاری دارد.

در این دیدار جمعی از اعضای گروه‌های جهادی استان قم همچون گروه جهادی ربیون، انصارالزهرا، رسالات، حقوقدانان مصلحین، شهید برونسی و شهید شریفی و برخی ورزشکاران و نخبگان استان به بیان دیدگاه‌ها و مشکلات خود پرداختند.

۷۴۰۴/ ۶۱۳۳/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =