رئیس جمهوری از استاندار خراسان جنوبی تقدیر کرد

بیرجند - ایرنا - رئیس جمهوری در پانزدهمین جشنواره شهید رجایی از سه استاندار برتر از جمله استاندار خراسان جنوبی تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی تجلیل رئیس جمهوری از محمدصادق معتمدیان در زمینه رضایتمندی مردم از عملکرد دستگاه‌های اجرایی انجام شد.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی روز چهارشنبه در مراسم پانزدهمین جشنواره شهید رجایی که به منظور گرامیداشت هفته دولت و تقدیر از تلاشگران عرصه خدمت به مردم شریف ایران اسلامی با حضور اعضای دولت، استانداران و مسوولان دستگاه‌های اجرایی در سالن اجلاس سران برگزار شد، از برگزیدگان این جشنواره تجلیل کرد.

بر این اساس دستگاه‌های برتر در پانزدهمین جشنواره شهید رجایی براساس نتایج ارزیابی‌های انجام شده از عملکرد سال ۹۷ دستگاه‌های اجرایی کشور و در مجموع محورهای شاخص‌های عمومی و اختصاصی از بین وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و معاونت‌های وابسته به رئیس جمهوری، شاخص‌های عمومی و اختصاصی از بین موسسات، سازمان‌ها و شرکت‌های وابسته و تابعه دستگاه‌های اجرایی، براساس ۱۲ شاخص ابلاغی رئیس جمهوری، شاخص اقدام برجسته و براساس میزان رضایتمندی مردم از عملکرد دستگاه در استان‌های کشور انتخاب شده و مورد تقدیر قرار گرفتند.

وزارتخانه‌های نفت، نیرو، ارتباطات و فناوری اطلاعات، دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، بنیاد شهید و امور ایثارگران، سازمان حفاظت محیط زیست، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، استانداری‌های قزوین، سمنان و خراسان جنوبی، سازمان ثبت احوال کشور، شرکت مادرتخصصی مهندسی آب و فاضلاب کشور، شرکت ارتباطات زیرساخت و شرکت سهامی مدیریت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران (مادرتخصصی توانیر)، دستگاه‌ها و موسسات تابعه‌ای بودند که در پانزدهمین جشنواره شهید رجایی برگزیده شدند و از سوی رئیس جمهور مورد تقدیر قرار گرفتند.

استاندار خراسان جنوبی شامگاه دوشنبه چهارم شهریور در جشنواره شهید رجایی استان گفت: خراسان جنوبی در رتبه‌بندی اخیر سازمان امور اداری و استخدامی کشور، رتبه سوم را در رضایتمندی عمومی و مردمی از دستگاه های اجرایی کسب کرده است.

محمدصادق معتمدیان افزود: باید تلاش کنیم تا رتبه اول را کسب کنیم، چرا که مردم ولایتمدار و مومن استان شایسته بهترین خدمات هستند و نباید به وضع موجود راضی بود.

۳۰۲۸

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =