۶ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۴۹
کد خبرنگار: 2187
کد خبر: 83456320
۰ نفر

برچسب‌ها

هشت پروژه عمرانی و خدماتی در بخش کوهسرخ کاشمر بهره برداری شد

مشهد- ایرنا- همزمان با هفته دولت هشت پروژه عمرانی و خدماتی با هزینه ۵۰ میلیارد ریال در بخش کوهسرخ شهرستان کاشمر به بهره برداری رسید

بخشدار کوهسرخ روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: مدرسه دو کلاسه، آسفالت معابر شهری، اقامتگاه بومگردی و دو پارک از جمله این پروژه هاست.

مجید کاریزنویی با اشاره به اقدامات صورت گرفته طی یک سال اخیر در این بخش افزود: در حوزه دهیاری ‎های بخش کوهسرخ که عمران و آبادانی روستاها را برعهده دارند احداث بوستان روستایی در روستاهای اوندر، موشک، خضرآباد با هزینه چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال، بازگشایی معابر، جدول گذاری و زیرسازی روستاهای کوشه، مکی و ایور به مساحت ۲۹۰۰ متر مربع با هزینه ۳ میلیارد و ۷۲۰ میلیون ریال، احداث دو دهنه پل در روستاهای قراچه و پائین دره با هزینه ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال، حصار کشی آرامستان های روستاهای کریز و تنورچه با هزینه یک میلیارد و ۴۰ میلیون ریال، اجرای دیوار ساحلی کوشه ‎نما و ده میان با هزینه یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال از جمله اقدامات انجام شده بوده است.

وی با اشاره به راه اندازی پنج خانه‎ ورزش در بخش کوهسرخ اظهار داشت: اکنون پنج اقامتگاه بومگردی در این بخش راه اندازی شده است.

بخشدار کوهسرخ با بیان اینکه تا دهه فجر امسال تمام روستاهای این بخش گازرسانی می‎شود، از اجرای طرح آبرسانی روستای اوندر خبر داد.

مرکز شهرستان ۱۹۵ هزار نفری کاشمر با ۲ بخش مرکزی و ریوش در ۲۲۸ کیلومتری جنوب غرب مشهد و شهر ریوش، مرکز بخش کوهسرخ در ۳۰ کیلومتری کاشمر واقع است.

 ۷۴۹۷/۶۰۵۳

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =