همدلی میان شهرداری و شورای ابهر نویدبخش پیشرفت شهر است

زنجان- ایرنا- سرپرست فرمانداری شهرستان ابهر گفت: از گذشته شهرداری شهر ابهر از بهترین شهرداری های استان شناخته می شود و وفاق و همدلی موجود بین شورا و شهرداری نویدبخش پیشرفت این شهر است.

وجیه الله نوروزی ظهر شامگاه چهارشنبه در مراسم بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی شهرداری ابهر با گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر، ابراز کرد: همه ما نمی‌توانیم مانند شهید رجایی و باهنر باشیم با این حال اگر در بخشی از کارهایمان هم این بزرگان را سرلوحه کارمان قرار دهیم موفق خواهیم شد.
وی با اشاره به تعامل شورا و شهرداری ابهر، افزود: در نشستی که با اعضای شورای شهر و شهردار داشتیم همراهی و همدلی و همگامی را مشاهده کردم و نشانه اصلی آن ثبات شهردار ابهر در ۲ سال اخیر است.  
فرماندار ابهر با تاکید بر حفظ منافع شهرداری در اجرای پروژه ها، تصریح کرد: شهرداری در کنار پیوست فرهنگی باید منافعی که از طرح برداشت خواهد کرد را در نظر بگیرد.
وی یادآور شد: شهرداری ابهر از بهترین شهرداری های استان زنجان است و باید کاری کنیم و امکانات به نحوی فراهم شود که مردم به جای رفتن به شهرهای دیگر به این شهر بیایند و تمام شرایط را طوری فراهم کنیم که مردم در مناسبات مختلف محلی برای گذراندن اوقات خود داشته باشند.
نوروزی بیان کرد: وفاق و همدلی بین شورا و شهرداری اقدامات خوبی در راستای پیشرفت شهر را نوید می دهد و امید است پروژه های کلنگ زنی شده در موعد مقرر به بهره برداری برسد.
وی در پایان یادآور شد: تکریم ارباب رجوع توسط پرسنل شهرداری مهمترین خواسته مردم است.
به گزارش ایرنا شهردار ابهر در این مراسم در زمینه پروژه تجاری تفریحی پردیس، افزود: این پروژه به لحاظ ایجاد درآمد های پایدار برای شهرداری و همچنین ایجاد زیرساخت‌های فرهنگی از پروژه های بسیار مهم برای شهر ابهر به شمار می رود.
محمدرضا ذوالقدریها بیان کرد: پروژه پردیس در زمینی به مساحت یکهزار متر مربع، در ۴ طبقه و زیربنای ۴ هزار مترمربع شامل قسمت‌های مختلفی چون سینما، تجاری، تفریحی، پارکینگ و اقامتی خواهد بود که با چندین سوئیت تا حد بسیاری مشکل اقامتگاه را در زیر ساخت گردشگری شهر رفع می کند.
وی خاطرنشان کرد: از محل بودجه امسال ۱۰ میلیارد ریال برای این پروژه تامین اعتبار پیش‌بینی شده است و در صورت جذب سرمایه گذار در کوتاه ترین زمان و پیش از پایان شورای پنجم طرح را به مرحله بهره‌برداری می رسانیم.
شهردار ابهر تاکید کرد: مجموع برآورد هزینه برای پروژه پردیس ۱۲۰ میلیارد ریال بدون احتساب قیمت زمین بوده که امید است تا دو سال آینده با بهره برداری از آن منبع درآمد پایدار برای شهرداری باشد.
وی با اشاره به پروژه پارک شناط و با تقدیر از همراهی اهالی در تملک زمین، خاطرنشان کرد: یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان برای تملک فاز نخست طرح هزینه شده و ۳۵۰ میلیون تومان برای هزینه های عمرانی در نظر گرفته شده تا استانداردترین پارک شهر را در این محل ایجاد کنیم.
ذوالقدریها تاکید کرد: برای فاز اول این پارک هفت هزار متر مربع تملک شده و کاربری آن در طرح جامع نیز فضای سبز در نظر گرفته شده است و کارکرد پارک که بهترین ویژگی آن قرار گرفتن در ورودی شهر است و دسترسی آن بهترین نقطه است می تواند محلی برای استراحت مسافران باشد.
۹۵۵۶/۳۰۸۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =