بلاتکلیفی در برگزاری بازی موجب کاهش انگیزه تیم فوتبال نفت آبادان شد

آبادان - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: بلاتکلیفی در برگزاری بازی با نفت مسجد سلیمان انگیزه بازیکنان تیم صنعت نفت را با کاهش مواجه کرده است.

به گزارش ایرنا دراگان اسکوچیچ عصر چهارشنبه در نشست خبری پیش از بازی تیم های صنعت نفت آبادان و نفت مسجد سلیمان اظهار د اشت: ما لیگ را با یک پیروزی روحیه بخش برابر فولاد خوزستان آغاز کردیم ولی این پیروزی را باید فراموش کرد.

وی افزود: در هفته جاری تمام تمرکز خود را بر بازی برابر نفت مسجد سلیمان گذاشتیم و با شناختی که از این تیم داریم وارد میدان خواهیم شد.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: ما برابر هوادارانی به میدان می رویم که انتظار دومین پیروزی را از تیم محبوب خود دارند و ما به واسطه حمایت آنها به مصاف حریف خود می رویم.

اسکوچیچ تصریح کرد: البته زمان برگزاری این دیدار از سوی فدراسیون فوتبال هنوز مشخص نشده و این بلاتکلیفی تا حدود زیادی انگیزه بازیکنان تیم صنعت نفت را کاهش داده است.

وی افزود: خوشحالیم فدراسیون فوتبال با قدرت اقدام به رعایت قوانین در ورزشگاه ها کرده است ولی امیدواریم در تمامی امور این قوانین رعایت شود.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: از فدراسیون فوتبال درخواست داریم اجازه دهد هواداران مقابل باجه  ورزشگاه تختی بلیت تهیه کنند زیرا این روش در اروپا هم انجام می شود.

مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان به این نشت خبری نرسید.

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان فردا پنجشنبه از هفته دوم رقابت های لیگ برتر میزبان تیم نفت مسجد سلیمان است.

۷۱۰۴/۶۰۶۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =