تبعیت از قانون در انتخابات توطئه های دشمنان را خنثی می‌کند

دزفول- ایرنا- سرپرست فرمانداری ویژه دزفول گفت: تبعیت از قانون و رفتار قانونمندانه توسط مردم و نامزدهای احتمالی توطئه های دشمنان را خنثی می‌کند.

به گزارش ایرنا محمد حیدری عصر چهارشنبه در نشست شورای اداری بخش سردشت دزفول با اشاره به تلاش دشمنان برای ضربه زدن به نظام افزود: مردم باید با بصیرت و هشیاری مراقب این توطیه ها باشند.

 سرپرست فرمانداری ویژه دزفول با تاکید بر لزوم رعایت اصل بی طرفی در برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: کارگزاران عرصه انتخابات شامل مجریان، ناظران و بازرسان همه باید نسبت به نامزدها و اتفاقات بی‌طرف باشند.

وی با تاکید بر لزوم خودداری از لحاظ کردن علایق شخصی و عاطفی در فرآیند انتخابات افزود: نباید ملاحظات سیاسی، گروه و جناح بندی ها و همچنین ملاحظات اجتماعی بر مواضع مجریان برگزاری انتخابات سایه افکند.

حیدری جانبداری مسوولان از نامزدها را خط قرمز دولت و نظام دانست و گفت: انسجام و وحدت فقط در صورت قانونمداری و حرکت در مسیر قانون حفظ می شود.

وی افزود: بی طرفی، قانونمداری و حفظ وحدت جزو اصول اساسی برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال ۱۳۹۸ می باشند که امیدواریم با یاری خداوند متعال عامل به قانون، تابع منویات مقام معظم رهبری و مجری سیاست های دولت و وزارت کشور باشیم. 

۳۰۲۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =