بهره برداری از ۱۳ طرح عمرانی در بخش کرگانرود تالش

آستارا - ایرنا - ۱۳ طرح عمرانی بخشداری و دهیاری های بخش کرگانرود تالش، بصورت متمرکز بمناسبت هفته دولت با حضور مردم و مسئولان محلی به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ایرنا بخشدار کرگانرود عصر چهارشنبه در آئین افتتاح طرح ها در شهر لیسار، مرکز این بخش اظهار کرد: برای اجرا و تکمیل ۱۳ طرح عمرانی نظیر آسفالت معابر، دیواره حفاظتی، پارک ساحلی و طرح هادی بالغ بر چهار میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

مانی زرشکی افزود: بخش کرگانرود تالش از ظرفیت های گردشگری بالایی برخوردار است و در کنار اجرای طرح های عمرانی، باید برای احیا و استفاده بهینه از قابلیت های گردشگری این بخش نیز اقدام شود.

وی ادامه داد: از هر موقعیت و ظرفیت موجود اداری و مالی برای خدمت به شهروندان استفاده می کنیم و هفته گرامیداشت دولت، فرصتی برای انعکاس خدمات دولتمردان به مردم است.

او یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشت و خدمات و اقدامات دولت در بخش کرگانرود را، از برکات انقلاب اسلامی و خون پاک شهدا دانست.

هفته نخست شهریور ماه سالگرد شهادت رجایی و باهنر رئیس جمهوری و نخست وزیر در سال ۱۳۶۰، هفته دولت نامیده می شود و شهر لیسار، مرکز بخش کرگانرود تالش سه هزار و ۲۶۲ نفر جمعیت دارد.

شهرستان تالش با ۲۰۰ هزار نفر جمعیت در بخش های مرکزی، اسالم، حویق و کرگانرود در ۱۱۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.

۷۱۰۶ / ۷۱۲۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =