۶ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۴۶
کد خبرنگار: 2180
کد خبر: 83456235
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۰ طرح عمرانی در مه ولات به بهره برداری رسید

تربت حیدریه- ایرنا- در پنجمین روز هفته دولت، بهره برداری از ۱۰ طرح عمرانی و خدماتی در مه ولات آغاز شد.

فرماندار مه ولات عصر چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا هزینه اجرا و تکمیل این طرح ها را  ۶۰ میلیارد و ۱۴۹ میلیون ریال ذکر کرد.

مسعود رنجبر، آب رسانی به سه روستای علی آباد علیا، وسطی و سفلی شامل یک باب مخزن ۵۰۰ متر مکعبی، اجرای چهار کیلومتر خط انتقال، اجرای چهار هزار و ۵۰۰ متر شبکه توزیع با هزینه ۱۰ میلیارد ریال، طرح پرورش بلدرچین با هزینه ۵۰۰ میلیون ریال و جدول گذاری و آسفالت معابر روستای آلی با هزینه چهار میلیارد و ۷۴۰ میلیون ریال را از جمله این طرحها اعلام کرد.

وی، احداث ساختمان نمازخانه و سرویس بهداشتی بوستان زائر شهر شادمهر با هزینه ۲ میلیارد و ۲۲۰ میلیون ریال، نمایندگی بهزیستی، طرح گاوداری شیری ۵۰ راسی با اشتغالزایی برای هشت نفر و هزینه سه میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال، شبکه فشار متوسط برق به طول ۲۰ کیلومتر با هزینه ۲۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال، مدرسه شبانه روزی علی آباد به مساحت ۳۶۰ متر مربع با هزینه هفت میلیارد ریال، محوطه سازی دبستان قیام و قهرمان با هزینه ۹۴۰ میلیون را از جمله طرح های بهره برداری شده امروز در مه ولات برشمرد.

در هفته دولت امسال ۶۵ طرح  عمرانی و خدماتی با هزینه بیش از  ۲۰۰ میلیارد ریال در مه ولات کلنگ زنی و افتتاح می شود.
از مجموع این طرح ها،۲۶ طرح با هزینه بیش از  ۸۸ میلیارد ریال در مناطق شهری و ۳۹ طرح نیز با هزینه ۱۱۱ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال در مناطق روستایی است.
فیض آباد، مرکز شهرستان ۵۰ هزار نفری مه ولات در ۲۰۷ کیلومتری مشهد قرار دارد. 

۷۰۷۹/۹۸۷۸/۶۰۵۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =