طرح بهسازی جاده گچساران به آبریگون به بهره برداری رسید

گچساران- ایرنا- بهسازی جاده گچساران به آبریگون به طول پنج کیلومتر با ۲۲۰ میلیارد ریال اعتبار به بهره برداری رسید.

به گزارش ایرنا، غلام رضا تاجگردون نماینده مردم گچساران در مجلس شورای اسلامی در آئین بهره برداری از این طرح عرض این جاده اصلی را ۱۷ متر اعلام کرد و گفت: برای اجرای این طرح بیش از ۳۰ پیچ تند و خطرناک حذف شده است.

تاجگردون اظهار داشت: عملیات اجرایی این طرح سال ۹۷ آغاز شد.

وی تصریح کرد: در مناطق کمتر برخوردار شهر دوگنبدان سه طرح با اعتباری بیش از ۱۷ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

تاجگردون بیان کرد: این طرح ها شامل پل ارتباطی محله سادات به لبنان با اعتبار هشت میلیارد ریال،  کتاب خانه رادک با اعتبار شش میلیارد ریال و پایگاه سلامت محله رادک به اعتبار سه میلیارد ریال است.

وی ابراز کرد: همچنین  عملیات اجرایی بهسازی و آسفالت راه های روستایی گچساران سرآبننیز، پاکوه، بی بی کریمه، دیل، آبگندی، پشه کان به شاهزاده محمد و آب توت به پادوک آغاز شد.

تاجگردون گفت: برای اجرای این طرح ها بیش از ۴۲ میلیارد ریال اعتبار اختصاص داده شده است.

** ۱۷ طرح ورزشی در کهگیلویه و بویراحمد افتتاح می شود

مدیر کل اداره ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد در آیین افتتاح سالن چند منظوره ورزشی اسلام آباد لیشتر گچساران گفت: به مناسبت هفته دولت ۱۷ پروژه ورزشی در نقاط مختلف کهگیلویه و بویراحمد با اعتباری بیش از ۱۴۱ میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید.

سید محمد تقی علوی افزود: سالن چند منظوره ورزشی اسلام آباد لیشتر گچساران با اعتباری بیش از  ۱۰ میلیارد ریال از محل هدایای وزارت نفت به بهره برداری رسید.

وی  عنوان کرد: این طرح ورزشی در زمینی به مساحت یک هزار ۳۰۰ متر مربع به بهره برداری رسید.

علوی با بیان اینکه عملیات اجرایی این طرح در سال ۹۶ آغاز شد ادامه داد: این سالن ورزشی دارای قسمت اداری و یک سالن تنیس روی میز است.

آیین بهره برداری از طرح های عمرانی گچساران چهارشنبه با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از معاونین وی و نماینده مردم شهرستان گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی و مسئولان شهرستان گچساران آغاز شد. 

شهرستان ۱۲۴ هزار نفری گچساران در جنوب غربی کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.

۲۰۸۲/۶۱۱۰
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =