۶ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۳۹
کد خبرنگار: 2126
کد خبر: 83456175
۰ نفر

برچسب‌ها

دو واحد تولید دارو در چناران افتتاح شد

مشهد- ایرنا- همزمان با هفته دولت دو واحد تولیدی دارو روز چهارشنبه طی مراسمی در شهرستان چناران به بهره برداری رسید.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان رضوی در این مراسم گفت: راه اندازی واحدهای تولیدی در حوزه دارو، گامی در جهت تحقق شعار سال و اقدام بنیادین در جهت تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی است و این دو واحد تولیدی دارو با سرمایه گذاری ۲۱۵ میلیارد ریال و اشتغالزایی برای ۴۰ نفر توسط بخش خصوصی در شهر چناران راه اندازی شده است.

علی رسولیان افزود: تاکید مقام معظم رهبری بر حوزه اقتصاد در نامگذاری سالهای اخیر با موضوعات اقتصادی تبلور یافته که وظیفه این بخش را چند برابر کرده است.

معاون استاندار خراسان رضوی گفت: دین مبین اسلام بر فعالیت اقتصادی و اهمیت آن توصیه های روشنی دارد لذا استان خراسان رضوی در قالب الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی اقدامات شاخصی  انجام داده است که می تواند منجر به اشتغالزایی و بهبود فضای کسب و کار از طریق کاهش بوروکراسی اداری شود.

رسولیان اظهار داشت: تاکنون در راستای کاهش بوروکراسی اداری در خراسان رضوی ۳۰ فرایند مخل کسب و کار شناسایی و از این تعداد پنج فرآیند آن بازنگری و اصلاح شده است.

وی با بیان اینکه به طور مستمر شاهد پیشرفت و توسعه صنعتی شهرستان چناران هستیم، افزود: این مهم در بستر تعامل و همراهی ارکان مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی عملیاتی شده است.

معاون استاندار خراسان رضوی گفت: در چارچوب مثلث توسعه اقتصادی - فرهنگی، آستان قدس رضوی به عنوان معین اقتصادی چناران انتخاب شده و برنامه های خوبی برای توسعه اشتغال روستایی در این شهرستان دارد.

چناران در۵۰ کیلومتری شمال غربی مشهد واقع است.

۷۴۸۹/۶۰۵۳

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =