۱۳ پروژه عمرانی در دشتستان افتتاح و اجرا شد

بوشهر- ایرنا- در پنجمین روز از هفته دولت چهارشنبه در آیینی باحضور نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی ۱۳پروژه عمرانی با اعتبار ۳۴ میلیارد تومان در بخش مرکزی و شهر برازجان مرکز شهرستان دشتستان افتتاح و اجرایی شد.

در این آیین عملیات اجرایی ۲ پروژه سالن پلاتوی نمایش برازجان با ۴۵۰ مترمربع زیربنا و اعتبار ۲ میلیاردو ۲۰۰ میلیون تومان و سالن ورزشی اختصاصی ژیمناستیک با اعتبار سه  میلیاردو و ۲۰۰ میلیون تومان از اعتبارات ملی به مساحت یکهزار و ۵۹۲ مترمربع آغاز شد.

همچنین در شهر برازجان سکوی تماشاگران ورزشگاه تختی به همراه ساختمان هیات فوتبال و رختکن با اعبتبار یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان، گذر ۱۶ متری خیابان کارگر با اعتبار ۲۵۰ میلیون تومان و مجتمع فرهنگی مذهبی جنت با ۵۸۰ مترمربع مساحت و ۷۵۰ میلیون تومان به بهره‌برداری رسید.

بهره‌برداری از پروژه افزایش ظرفیت پست برق ۶۶ کیلو ولت برازجان با اعتبار ۱۶ میلیارد تومان از برنامه‌های هفته دولت در دشتستان بود.

در بخش مرکزی دشتستان نیز پروژه‌های خانه بهداشت روستای عیسوند به مساحت ۸۵ مترمربع با اعتبار ۳۰۰ میلیون تومان، زمین چمن مصنوعی ورزشی روستای گزبلند به مساحت ۲ هزارمتربع با اعتبار ۳۷۰ میلیون تومان و آسفالت خیابان و معابر روستای گزبلند به مساحت ۴ هزارمترمربع مورد بهره‌برداری قرارگرفت.

همچنین عملیات اجرایی خط انتقال آب روستای بنه جابری بطول ۴ کیلومتر با اعتبار ۷۵۰ میلیون تومان با پوشش ۳۵ خانواری این روستا نیز آغاز شد.

۷۲۱۳/۶۰۴۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =