۶ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۰۱
کد خبرنگار: 1374
کد خبر: 83456160
۰ نفر

برچسب‌ها

بازی خوبی فردا بین سپاهان و ماشین سازی ارایه می شود

اصفهان- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان گفت : ماشین سازی تبریز تیم سخت کوشی است و در دیدار فردا با هم شاهد بازی فوتبال خوبی خواهیم بود.

امیر قلعه نویی عصر روز چهارشنبه در کنفرانس خبری از دیدار تیمش با ماشین سازی تبریز افزود : تیم ماشین سازی تبریز با هدایت رسول خطیبی،  جوان، با انگیزه، سخت کوش و پرتلاشی است.
وی  از رسانه ها به خاطر حمایت از تمیش در رقابتهای فصل گذشته قدردانی  و اضافه کرد : از این که خطیبی دوباره در لیگ برتر حضور دارد خوشحالم هر چند جای دایی، کریمی و خداداد عزیزی و  دیگربزرگان در لیگ فوتبال امسال خالی است.
وی با اشاره به این که در دیدار فردا تیم ماشین سازی تبریز  هفدفش گل نخوردن است، تصریح کرد : دیدار قبلی این تیم  را با استقلال تهران  تجزیه و تحلیل کردیم و این تیم در آن بازی خوب بازی کرد.
وی ادامه داد : با این حال تیم ما آمادگی کامل دارد و حتی در هوای گرم بوشهر در دیدار قبلی نتیجه خوبی کسب کرد.
قلعه نویی با بیان این که بعد از دیدار با تیم شاهین به دو روز ریکاوری نیاز بود، بیان کرد : در این باره نتواستیم درست به استراحت بپردازیم ولی با این حال امیدوارم تماشاگران از بازی فردا لذت ببرند و بازی خوبی را شاهد باشیم.
سرمربی سپاهان همچنین در باره کیروش استنلی بازیکن برزیلی خود خاطرنشان کرد : این بازیکن در فهرست ۱۸ نفره تیم حضور دارد و امشب مشخص خواهد شد که در دیدار فردا به میدان خواهد رفت یا نه.
به گفته قلعه نویی برای این فصل بازی خریدهای معقول و خوبی کردیم و در این راستا باشگاه  همه تلاش خود را انجام داد که جای قدردانی دارد.
وی بیان کرد : یک بازیکن دیگر می توانستیم جذب کنیم که در نیم فصل این کار را خواهیم کرد و بازیکنان خوبی را جذب کردیم که  نیاز به هماهنگی بیشتر دارند .
وی  با اشاره به تصمیمات فدراسیون فوتیال در باره بلیط فروشی الکترونیکی ،نصب دوربین های مداربسته، نصب گیت های بازرسی و موارد امنیتی و شماره کردن صندلی ها در ورزشگاه ها گفت: هر کاری که برای فوتبال و رو به جلو باشد خوب است و من ۱۰ سال پیش در باره اصلاح زیرساخت ها در فوتبال حرف شدم که بر علیه من نوشتند، بلیط فروشی و شماره کردن صندلی ها زمان بر است  ولی باعث راحتی تماشاگران می شود.
وی درباره توپ های لیگ برتر گفت: ۴۰ سال در فوتبال هستم و کارشناسی صحبت می کنم، هر توپی یک شرایطی دارد باید با توجه به توپ که چمن ما می خورد یا نه ،توپ های لیگ قهرمانان آسیا برای لیگ برتر خوب است.
وی گفت: چون هر تیمی که در لیگ قهرمانان آسیاست باید توپ های لیگ برتر را کنار بگذرد و با لیگ آسیا بازی کند کنفدااسیون فوتبال آسیا نیز آن را تایید می کند.
دیدار تیم های سپاهان اصفهان و ماشین سازی تبریز در هفته دوم لیگ برتر فوتیال کشور فردا پنجشنبه هفتم شهریور سال جاری از ساعت  ۲۰ در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار می شود.
اکنون تیم سپاهان با سه امتیار در صدر جدول و ماشین سازی تبریز با همین امتیار و اختلاف گل کمتر ششم است.

/۶۰۲۶/۸۱۱۴

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =