اقتدار کشور در سایه استفاده از فرصت‌ها است

تبریز - ایرنا - جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه دشمنان اعتراف می‌کنند که قدرت و عظمت نظام هر روز بیشتر شده و ابعاد و جغرافیای جدیدی پیدا می‌کند، گفت: اقتدار کشور در سایه استفاده از فرصت‌ها کسب شده است.

به گزارش ایرنا، سردار علی فدوی روز چهارشنبه در آیین گشایش جشنواره فرهنگی ورزشی شمیم خانواده ویژه فرزندان پایوران سپاه در تبریز اظهار کرد: پیشرفت ایران در سایه استفاده از فرصت‌های موجود کشور به دست آمده است.
وی اضافه کرد: شادترین روزها و پر تحرک ترین لحظات و ابتکاری‌ترین کارهای عالم در جبهه‌ها رقم خورد و حرکتی رو به جلو آغاز شد که همچنان ادامه دارد تا قوت و توان را به حداکثر برسانند.
او با بیان اینکه تاریخ اثبات کرده است که دلدادگان به شهدا، همه چیز خواهند داشت، گفت: شهیدان الگویی تمام عیار برای جوانان و نوجوانان و پشتوانه‌ای بزرگ هستند که می‌توانند کمک کنند تا بیش از پدران و برادران خود، افتخار آفرین باشند.
سردار فدوی خطاب به فرزندان پاسداران گفت: شما فرزندان مردان پرصلابتی هستید که در شرایط سخت جنگ جلوه‌هایی را آفریدند که در تمام طول تاریخ همتا ندارد لذا شور جوانی را به حداکثر شکل ممکن داشته باشید، به تکالیف الهی عمل کنید در این صورت پیروزی نهایی با شما است.
سومین جشنواره سراسری فرهنگی ورزشی شمیم خانواده ویژه فرزندان پسر کارکنان سپاه پاسداران کشور به مدت سه روز با حضور حدود دو هزار شرکت کننده در شش رشته فوتسال، والیبال، آمادگی جسمانی، شنا، تکواندو و تیراندازی در تبریز برگزار می‌شود.

هدف از برگزاری این جشنواره افزایش نشاط و شادابی، آمادگی جسمانی، پر کردن اوقات فراغت و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و توانمندسازی ورزشی فرزندان خانواده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام شده است.

۳۰۹۳/۳۰۷۱

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =