۷ شهریور ۱۳۹۸،‏ ۸:۱۴
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 83456117
۰ نفر

برچسب‌ها

موسوی: قضاوت درباره عملکرد دیاباته زود است

تهران- ایرنا- پیشکسوت استقلال گفت: دیابته در هفته اول دقایق زیادی فرصت حضور در ترکیب استقلال را پیدا نکرد و نمی‌توان درباره عملکرد فنی اش اظهار نظر کرد، امیدوارم او بتواند برای استقلال در این فصل گل‌های زیادی را به ثمر برساند.

«علی موسوی» روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: استقلال برای این که خود را به عنوان مدعی قهرمانی در لیگ برتر مطرح کند چاره ای جز شکست دادن ماشین سازی تبریز نخواهد داشت.

وی افزود: استقللال در هفته اول لیگ برتر نمایش خوبی را برابر ماشین سازی تبریر به اجرا گذاشت اما در نهایت و در دقیقه آخر غافلگیر شد تا شکست بخورد.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: استقلال در سال‌های اخیر در هفته‌های ابتدایی امتیازات خوبی را از دست داد و همین موضوع باعث شد در پایان فصل قهرمانی را زا دست بدهد و باید در لیگ نوزدهم مراقب این موضوع باشد.

موسوی تصریح کرد: استراماچونی مربی خوبی است و با تجربه حضور بر روی نیمکت اینترمیلان به استقلال آمده است و مدیران استقلال باید تمامی ابزار لازم را در اختیار وی قرار دهند تا او بتواند تمام تمرکزش را رو ی مسائل فنی بگذارد.

وی تاکید کرد: دیابته در هفته اول دقایق زیادی فرصت حضور در ترکیب استقلال را پیدا نکرد و نمی‌توان درباره عملکرد فنی اش اظهار نظر کرد. امیدوارم او بتواند برای استقلال در این فصل گل‌های زیادی را به ثمر برساند.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: متاسفانه اخبار حاشیه‌ای از استقلال شنیده می‌شود و مدیران این تیم نباید اجازه ندهند حاشیه به استقلال ضربه بزند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =