بازیکنان به کیفی نبودن توپ لیگ برتر فوتبال اعتراض دارند

اصفهان- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت: توپ های لیگ برتر باعث اعتراض بازیکنان شده و فصل قبل توپ های بهتری برای بازی ها استفاده می شود.

رسول خطیبی روز چهارشنبه در نشست خبری قبل از دیدار با تیم فوتبال سپاهان در هتلی در اصفهان اظهارداشت : توپ های فصل گذشته بهتر از توپ های فصل جاری  بود، معتقدم این توپ ها مشکل دارند و در کیفیت بازیها اثر می گذارد و دیر به تیم ها دادند.

وی بیان کرد : تیم سپاهان از کادر فنی قوی برخوردار است و برای قهرمانی همیشه تلاش کرده است.
وی با بیان این که یکی از بهترین مربیان لیگ هدایت سپاهان را برعهده دارد، افزود: این تیم یکی از تیم های قدرتمند لیگ برتر است و  بازیکنان خوبی  را در سال جاری جذب کرد، ۸۰ درصد بازیکنان خود را حفظ کرد نکته مهم این که هر دو تیم لیگ را با پیروزی آغاز کردیم و شبیه هم هستیم.
وی گفت : بازیکنان ما روحیه خوبی دارند و انشااله فردا بازی خوبی را از هر دو تیم ببینیم.
خطیبی با اشاره به مخالفت تیمش در باره تعویق بازی باتوجه به درخواست سپاهان تصریح کرد : این موضوع دست ما نیست و مسئولان لیگ برتر در این زمینه تصمیم می گیرند ولی سپاهان هم باید زودتر درخواست خود را اعلام می کرد که منطقی تر بود.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی با اشاره به محرومین و مصدومین تیمش اضافه کرد : در تیم ما یازیکن برزیلی که جدید جذب کردیم در زمان حاضر شرایط بازی کردن را ندارد و فردین عابدی بازیکن مصدوم است و نمی تواند در دیدار فردا به میدان برود.
دیدار تیم های سپاهان اصفهان و ماشین سازی تبریز در هفته دوم لیگ برتر فوتیال کشور فردا پنجشنبه هفتم شهریور سالجاری از ساعت  ۲۰ در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار می شود.
اکنون تیم سپاهان با سه امتیار در صدر جدول و ماشین سازی تبریز با همین امتیار و اختلاف گل کمتر ششم است.

۸۱۱۴/۶۰۲۶/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =